Koło Fortuny - wpadki

Teleturniej "Koło fortuny" przez wiele lat był jednym z największych hitów w telewizji. Program pojawił się na antenie już w 1992 roku, ale po kilku latach zniknął z anteny. W 2017 roku Telewizyjna Dwójka podjęła decyzję o powrocie programu i od tamtej chwili widzowie mogą oglądać nowe odcinki "Koła Fortuny", które tym razem prowadzą Izabella Krzan i Rafał Brzozowski.

Jak w każdym programie, również i w "Kole fortuny" zdarzają się zabawne wpadki, które w ekspresowym tempie stają się hitami w sieci. Tak też było i tym razem! Zobaczcie, co powiedziała jedna z uczestniczek teleturnieju! 

Zabawna wpadka w "Kole fortuny"

W jednym z odcinków "Koła fortuny" wzięła udział pani Brygida, która próbowała odgadnąć hasło z kategorii edukacja. Po tym, jak zostały odsłonięte wszystkie spółgłoski, Rafał Brzozowski poinformował panią Brygidę, że teraz może kupić samogłoski. Kobieta nie skorzystała z tej możliwości i od razu wypowiedziała dobre, według niej, hasło. I choć już na pierwszy rzut oka było widać, że chodzi o "Zajęcia wyrównawcze" pani Brygida stwierdziła, że chodzi o... "Zajęcia warownicze"!

Rafał Brzozowski nie potrafił powstrzymać śmiechu! Zobaczcie sami, jak to wyglądało!

 

Zabawna wpadka w "Kole fortuny".

Rafał Brzozowski i Iza Krzan prowadzą Koło Fortuny od tamtego roku.

Koło Fortuny - wpadki

Zobacz także: "Koło Fortuny": Uczestnik nie trafił żadnej literki w finale, ale i tak wygrał! WOW! Zobacz mistrzowski występ

Więcej na temat Koło fortuny