Wpadka Kayah na Facebooku
ONS

Zabawna wpadka Kayah na Facebooku. Fani szybko ją wyłapali

Wpadka Kayah na Facebooku
ONS

Nic tak nie poprawia humoru, jak wpadki gwiazd. Te najczęściej przydarzają się w telewizji podczas programów na żywo, gdzie nie ma miejsca na duble i zatuszowanie niewygodnych momentów podczas montażu. Kilka miesięcy temu furorę robiło nagranie z "Dzień Dobry TVN". Przypomnijmy: Wpadka na wizji w Dzień Dobry TVN: "Gdzie ja k****a pracuję?!"

Niezłą kopalnią potknięć celebrytów jest też Facebook, na którym internauci bezlitośnie wytykają wszystkie pomyłki gwiazd. Ostatnio oberwało się trochę Kayah. Rozemocjonowana wokalistka opublikowała na swoim profilu status, w którym zapewniała o gorącym kibicowaniu polskim sportowcom podczas trwających Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w momencie publikacji postu, rozgrywki zostały już dawno zakończone.
 

Nie wiem, jak wy, ale ja choć obiema nogami we własnej kuchni to sercem w Zurichu. Kibicuję i podziwiam naszych. Wzruszam się, krzyczę i nie dowierzam, bo naprawdę te dzieciaki sa genialne. No, to biegnę dalej do telewizora!  - emocjonowała się Kayah.


Riposta jednej z fanek okazała się bezcenna.


Już nie ma po co biec bo mistrzostwa w Zurichu dzisiaj się skończyły Ale nasi byli fantastyczni!


Kayah szybko zdała sobie sprawę z wpadki i próbowała ją jakoś wytłumaczyć. Jak jej wyszło? Oceńcie sami.
 

Owszem, wpis był z wczoraj , ale miałam kłopoty z netem:-) Byli fantastyczni! Jestem fanką Joasi Joźwik. Płakałam razem z nią! - odpowiedziała wokalistka.


Zdarza się najlepszym. Śledzicie wpadki gwiazd na Facebooku?

Zobacz: Kayah PIERWSZY raz o powodach rozstania z Karpielem. Nie zabrakło tematu nowego faceta

Kayah odsłoniła swoją gwiazdę Alei Gwiazd w Opolu:

Więcej na temat Kayah wpadki gwiazd
Przeładuj

Tomson i Baron w szoku! Występ uczestników "The Voice of Poland" mocno zaskoczył jurorów!

zobacz 01:11