Party Stories
Profil Piotra Woźniaka Staraka na Instagramie
Newsy

Profil Woźniaka-Staraka na Instagramie prowadzi Szulim? Uwagę przykuwa jeden szczegół

Na koncie pojawiło się nowe zdjęcie pary

Związek Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka od początku wzbudza sporo emocji w mediach. Para dotychczas konsekwentnie unikała komentowania życia prywatnego, a dziennikarka tylko kilkukrotnie udostępniła zdjęcia z wakacji z milionerem. Wszystko jednak przebiegało w bardzo zachowawczej atmosferze, aż do momentu, kiedy użytkowników dołączył Piotr Woźniak-Starak.

Nasi czytelnicy zwrócili uwagę na ciekawy fakt sugerujący, że profil syna miliarderów nie jest prowadzony tylko przez niego. Nick na Instagramie "PWSAS" sugeruje, że zarządzaniem kontem pomaga Piotrowi Agnieszka. Dzisiaj pochwalili się kolejnym romantycznym zdjęciem.

Być może w ten sposób para chce oddzielić życie prywatne od zawodowego.

Zobacz: Woźniak-Starak założył profil na Instagramie. Pokazał sporo romantycznych zdjęć z Agnieszką Szulim

Profil Piotra Woźniaka Staraka na InstagramieTatuaż Agnieszki Szulim dla ukochanego

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Piotr Woźniak-Starak wyznał miłość Agnieszce Szulim
ONS
Newsy
Woźniak-Starak wyznał miłość Szulim w nietypowy sposób. Zamieścił też nowe zdjęcie
Co na to Agnieszka?

Niedawno ukochany Agnieszki Szulim , Piotr Woźniak-Starak założył konto na Instagramie. Uwagę przykuł jeden szczegół, który może wskazywać na to, że dziennikarka pomaga milionerowi w okiełznaniu popularnej aplikacji. Zobacz:  Profil Woźniaka-Staraka na Instagramie prowadzi Szulim? Uwagę przykuwa jeden szczegół Teraz ukochany prezenterki wyznał jej miłość w bardzo nietypowy sposób. Zakochani nie lubią afiszować się ze swoim uczuciem, ale na profilu Staraka pojawia się coraz więcej wspólnych zdjęć. Dzisiaj dodał on kolejne z jednej z warszawskich restautracji, wyznając w ten sposób Agnieszce miłość. Świadczy o tym krótki podpis, na który Szulim z pewnością zareagowała entuzjastycznie. To pierwsze takie publiczne wyznanie miłości : Love her Czy Agnieszka odpowie? Zobacz:  Woźniak-Starak założył profil na Instagramie. Pokazał sporo romantycznych zdjęć z Agnieszką Szulim     Szulim na ramówce TVN Style:

Agnieszka Szulim fryzura
Newsy
Piotr Woźniak-Starak pokazał wideo z pierwszego tańca z Agnieszką Szulim! Romantycznie?

Piotr Woźniak-Starak pokazał zdjęcie z pierwszego tańca z Agnieszką Szulim! Para pobrała się w ostatni weekend sierpnia w romantycznej scenerii w Wenecji. Do niemal ostatniej chwili zakochani trzymali gości w niepewności i nie zdradzili, gdzie odbędzie się wesele. Agnieszka Szulim na ten wyjątkowy czas miała aż 4 suknie, które wzbudziły wiele emocji. Po ekskluzywnym ślubie emocje jednak szybko opadły, szczególnie, że dwa tygodnie "tak" powiedziała sobie inna znana para - Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Echa tej ceremonii jeszcze nie cichną, chociaż upłynęło już sporo czasu. Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak zrobili wiele, by temat ich ślubu nie nakręcał się w mediach i bardzo dawkowali informacje na ten temat. Prawie miesiąc po ślubie producent filmowy na swoim profilu na Instagramie zamieścił jednak wideo z "pierwszego tańca" z Agnieszką. Jak zrobić pierwszy taniec :))) Jest on bardzo wyjątkowy, a para raczej podskakuje niż tańczy. Widać, że oboje przymierzają się do pokrojenia tortu :) Zobaczcie to urocze wideo!   Zobacz także: Bardzo osobiste wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak: "Poroniłam. I może to właśnie był początek końca mojego małżeństwa"   Piotr Woźniak-Starak pokazał filmik z pierwszego tańca z Agnieszką Szulim:   This how u make the first dance :)))) Film zamieszczony przez użytkownika PWSAWS (@pwsas) 21 Wrz, 2016 o 1:37 PDT   Czy para pasuje do siebie?  

Agnieszka Szulim na planie nowego spotu TVN
ONS
Newsy
Szulim kocha odważne kreacje, ale takiej jeszcze nie miała. Gwiazda w sukience z gazet
Gwiazda promuje nowy sezon "Na językach"

Agnieszka Szulim to jedna z największych gwiazd TVN. Teraz jest o niej szczególnie głośno ze względu na związek z milionerem, Piotrem Woźniakiem-Starakiem . Co ciekawe, ukochany dziennikarki założył niedawno profil na Instagramie, gdzie dodał kilka niepublikowanych dotąd zdjęć. Zobacz:  Woźniak-Starak założył profil na Instagramie. Pokazał sporo romantycznych zdjęć z Agnieszką Szulim Nie da się ukryć, że na czwartkowej konferencji stacji prezenterka zrobiła spore wrażenie swoim wyglądem i stylizacją. Wypoczęta wróciła właśnie z Nowego Jorku, gdzie spędzała wakacje z ukochanym. Teraz jednak czas powrócić do rzeczywistości i wziąć się do ciężkiej pracy. Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do najnowszego spotu TVN, w którym występuje Szulim jako prowadząca program "Na językach". Gwiazda wystąpi w pomysłowej kreacji zrobionej z gazet, tym samym nawiązując do tematyki show, czyli plotek i kontrowersji. Dziennikarka już pochwaliła się pierwszymi efektami. Chętnie zobaczylibyśmy Agnieszkę w takiej kreacji na jednej z imprez. Zobacz:  Romantyczne zdjęcie Szulim i Staraka. Pozują z małym dzieckiem     Wychudzona Szulim na ramówce TVN:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner