Otylia Jędrzejczak pochwaliła się stylowym wózkiem swojego dziecka! Zaledwie kilka tygodni temu sportsmenka po raz drugi została mamą. Na świecie pojawił się wówczas jej syn, którzy otrzymał imię Grzegorz. Radosną wiadomością Mistrzyni Olimpijska przekazała za pośrednictwem portalu społecznościowego.

Reklama

Za oknem niektóre drzewa zmieniają barwy i u Nas życie ponownie nabiera jeszcze bardziej wyraźnych kolorów ????????‍????‍????‍????????- napisała dumna mama.

Teraz Otylia Jędrzejczak pokazała swoim fanom, jaki wózek wybrała dla małego Grzesia. Okazuje się, że szczęśliwa mama zdecydowała się na markę, którą pokochały polskie gwiazdy.

Wózek syna Otylii Jędrzejczak

Otylia Jędrzejczak już kilka dni temu pochwaliła się zdjęciem z rodzinnego spaceru z synem. Wtedy jednak nie do końca było widać, jakiej marki jest pierwsza "bryka" dziecka sportsmenki. Teraz w sieci pojawiła się kolejna fotka, na której widać cały wózek. Okazuje się, że Otylia Jędrzejczak zdecydowała się na pojazd marki Cybex. Wszystko wskazuje na to, że Otylia wybrała model Priam 2.0. Ten model w wersji 2w 1 można znaleźć w sieci za ponad 5 tysięcy złotych.

Zobaczcie, jak wygląda wózek synka Otylii Jędrzejczak! Przypominamy, że córeczka sportsmenki, Michalinka, miała do swojej dyspozycji aż dwa wózki marek Emmaljunga i Stokke.

Zobacz także: Izabela Janachowska pokazała czwarty wózek syna! Znamy markę i cenę

Zobacz także

Wózek synka Otylii Jędrzejczyk.

Instagram

Sportsmenka zaledwie kilka tygodni temu po raz drugi została mamą.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama