Izabela Janachowska z synem

Izabela Janachowska pokazała czwarty wózek syna! Znamy markę i cenę

Izabela Janachowska z synem

Izabela Janachowska pokazała fanom kolejny wózek swojego synka! Gwiazda TVN została mamą dokładnie 10 maja. Od tamtej chwili prowadząca takie hity jak: "Śluby marzeń", "W czym do ślubu" czy "Nie opuszczę cię aż do ślubu" spełnia się w roli mamy. Izabela Janachowska chętnie publikuje w sieci zdjęcia swojego dziecka, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak rośnie mały Christopher Alexander i jak wygląda jego pokój. Wiemy również, jak wyglądają pierwsze trzy wózki w kolekcji syna Izabeli Janachowskiej. Teraz okazuje się, że chłopiec "testuje" kolejną brykę!

Czwarty wózek synka Izabali Janachowskiej

Izabela Janachowska opublikowała na InstaStories krótkie nagranie z rodzinnego spaceru z mężem i synem. Na filmie widać, że Christopher Alexander "wozi" się teraz kolejnym stylowym wózkiem marki Silver Cross, której gwiazda TVN jest ambasadorką. Tym razem Izabela Janachowska wybrała model Surf w czarno-szarym kolorze. Jaka jest cena takiego wózka? Model 2 w 1 (czyli gondola i spacerówka) znaleźliśmy w sieci za ok. 5 tysięcy złotych. 

Przypominamy, że do tej pory najwięcej emocji wśród internautów wywołał pierwszy wózek dziecka gwiazdy TVN. Internauci zwrócili wówczas uwagę na cenę stylowej "bryki" jej syna- ręcznie produkowany wózek kosztuje bowiem blisko 20 tysięcy złotych. 

Od razu wytknięto mi jego cenę. To takie bardzo polskie. Jestem ambasadorką marki, która w swojej ofercie ma mój wymarzony wózek. Poza tym pokazuje nie tylko ten jeden, ale różne, bo marka chce pokazać, że ma w swojej ofercie nie tylko wózki premium- Izabela Janachowska tłumaczyła póżniej w rozmowie z magazynem "Viva!".

Zobaczcie, jak wygląda czwarty wózek synka Izabeli Janachowskiej! Fajny? Naszym zdaniem bardzo!

Zobacz także: Internauci skrytykowali wózek Izabeli Janachowskiej, a gwiazda ostro odpowiada! Ile naprawdę kosztował?

Izabela Janachowska pokazała kolejny wózek syna.

Izabela Janachowska pokazała czwarty wózek syna
Instagram

Gwiazda TVN została mamą 10 maja.

Izabela Janachowska pod studiem "Dzień Dobry TVN"

 

Więcej na temat Izabela Janachowska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43