Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia wreszcie nie muszą ukrywać swojego uczucia
Instagram

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał nowe zdjęcie z Agnieszką: "Czekałem ponad rok..."

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia wreszcie nie muszą ukrywać swojego uczucia
Instagram

Ponad rok ukrywania związku i brak możliwości wstawienia wspólnego zdjęcia na własny kanał społecznościowy. Z takimi trudnościami musieli zmierzyć się Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", których miłość narodziła się już w marcu zeszłego roku. Finał programu miał miejsce 22 maja 2020 roku, dopiero wówczas widzowie dowiedzieli się jak potoczyły się dalsze losy par po eksperymentalnym miesiącu. Agnieszki i Wojtek mogą już swobodnie opowiadać o swojej miłości. Zakochany uczestnik wyznał uczucie swojej żonie, tylko zobaczcie ten piękny wpis i ich nowe wspólne zdjęcie. 

Zobacz także: Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o wspólnym życiu! Agnieszka znalazła pracę w Krakowie?

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyznał miłość Agnieszce

Agnieszka i Wojtek to jedna z najsympatyczniejszych par z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy dość szybko dali szansę swojej miłości, a ona zaowocowała! W Wigilię zeszłego roku Wojtek postanowił oświadczyć się swojej już żonie, aby utwierdzić ją w przekonaniu o swojej miłości. Uczestnicy przyznali, że planują także ślub kościelny, jednak na razie nie myślą o jego dacie. 

Po zakończeniu emisji programu Wojtek swobodnie może już okazywać swoją miłość do żony na swoich profilach społecznościowych, na których jest i był aktywny przez cały okres trwania programu. Przyznał, że w końcu może głośno powiedzieć, że jest najszczęśliwszym facetem na świecie: 

No i w końcu możemy razem się pokazać... Czekałem ponad rok, żebym mógł się pochwalić swoją żoną z którą nawet zwykły wieczór przed telewizorem z kubkami herbaty zamienia się w wyjątkowy wieczór. No ale koniec tych czułości hahaha po prostu jestem szczęśliwym facetem, a może najszczęśliwszym? Hahaha 😘

Agnieszka odpowiedziała: 

... w końcu można z całym światem dzielić się naszym szczęściem 💕

Jeszcze raz gratulujemy i trzymamy kciuki za ich cudowną rodzinkę!

Zobacz także: Tak wyglądały zaręczyny Agnieszki i Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia": "Ręce mi się trzęsły!"

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wreszcie nie muszą ukrywać się ze swoim uczuciem. 

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" razem

Ich miłość rozwijała się na oczach widzów w czwartym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

Facebook

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01