Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Asia i Leszek M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy

Wojtek nakryje Leszka w sypialni Joanny! Co zrobi zbuntowany chłopak w "M jak miłość"?

Wojtek nakryje Leszka w sypialni Joanny! Co zrobi zbuntowany chłopak w "M jak miłość"?

Wojtek nie akceptuje nowego związku Joasi z Leszkiem w "M jak miłość". Chłopiec bardzo się zmienił od kiedy Chodakowska spotyka się z prawnikiem! Stał się podejrzliwy i zbuntowany. To sprawiło, że Asia zaczęła ukrywać swój związek, ale jej kłamstwo wyjdzie na jaw w nieoczekiwanych okolicznościach.

W 1455 odcinku "M jak miłość", który zobaczymy 23 września Wojtuś przyłapie Leszka przed sypialnią mamy. Co zrobi?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jakub Józefowicz, M jak miłość
Instagram
Newsy
Łukasz namówi Katię na usunięcie ciąży w "M jak miłość"? Pieniądze na aborcję pożyczy od Budzyńskiego!
Łukasz namówi Katię na usunięcie ciąży w "M jak miłość"? Pieniądze na aborcję pożyczy od Budzyńskiego!

Wraz z nowym sezonem "M jak miłość" pojawiły się kolejne wątki, wielkie emocje i zaskakujące zwroty akcji. Jak już wiemy, ogromne emocje z pewnością przyniesie wątek Artura, którego już wkrótce zabije młodszy brat Marcina Chodakowskiego. Teraz wszystko wskazuje na to, że sporo będzie się działo również u Katii (Joanna Jarmołowicz) i Łukasza (Jakub Józefowicz)! Ostatnio dowiedzieliśmy się, że w nowym sezonie "M jak miłość" Katia dowie się, że spodziewa się dziecka, a teraz okazuje się, że Łukasz będzie chciał, żeby jego dziewczyna usunęła ciążę! Pieniądze na operacje pożyczy od Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Katia zdecyduje się na aborcję? Jak informuje portal superseriale.se.pl w 1458 odcinku "M jak miłość" Łukasz zażąda od Katii usunięcia ciąży! Łukasz przyzna, że chce być ze swoją partnerką, ale nie chce jeszcze zakładać rodziny.  Pragnę być z tobą, ale nie chcę tego dziecka- powie Łukasz.  Łukasz będzie namawiać Katię do aborcji. Co więcej, chłopak pożyczy od Budzyńskiego sporą sumę pieniędzy na zabieg usunięcia ciąży- Andrzej pomoże przybranemu synowi, chociaż nie będzie wiedział, że Łukasz chce wydać pożyczone pieniądze właśnie na aborcję. Katia weźmie kopertę od Łukasza i powie, że nie chce go znać.  Spadaj, nic nas już nie łączy!- krzyknie Katia.  Czy Katia rzeczywiście zdecyzuje się na aborcję? Andrzej dowie się,  że za jego pieniądze Katia ma usunąć ciążę? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Zobacz także:   Gwiazda "M jak miłość" walczy z rakiem! Trwa zbiórka na leczenie aktorki. "Sytuacja jest dramatyczna" Łukasz pożyczy pieniądze na aborcję. Katia usunie ciążę?  

Paweł Deląg i Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość
Instagram
Newsy
Basia Kurdej-Szatan znika z programów TVP, ale co z "M jak miłość"? Wiemy!
Basia Kurdej-Szatan znika z programów TVP, ale co z "M jak miłość"? Wiemy!

Barbara Kurdej-Szatan zniknie z "M jak miłość"? Co jej rolą w uwielbianym przez widzów serialu? Pod koniec czerwca aktorka w emocjonalnym wpisie na Instagramie poinformowała swoich fanów, że to już koniec jej współpracy z TVP. Do tej pory Basia Kurdej-Szatan prowadziła m.in. "Dance, dance, dance", "Kocham Cię Polsko" oraz "The Voice Kids". Aktorka była jedną z największych gwiazd stacji, jednak kilka miesięcy temu wszystko się zmieniło i gwiazda straciła pracę w TVP. Czy wkrótce Basia Kurdej-Szatan zniknie również z serialu "M jak miłość", który emitowany jest na antenie Telewizyjnej Dwójki?  Zobaczcie, co o swojej roli w "M jak miłość" powiedziała nam Barbara Kurdej-Szatan! Zobacz także:  Jak wyglądało rozstanie Barbary Kurdej-Szatan z TVP? Zobaczcie cały wywiad z magazynu "Party" Basia Kurdej-Szatan zniknie z "M jak miłość"?

Joanna Kuberska, Rafał Mroczek
instagram
Seriale
W "M jak miłość" po rozstaniu Paweł będzie próbował odzyskać Julkę? Szokujące słowa Zduńskiego
W "M jak miłość" po rozstaniu Paweł będzie próbował odzyskać Julkę? Szokujące słowa Zduńskiego

Julka (Joanna Kuberska) i Paweł (Rafał Mroczek) wrócą do siebie? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy fani  "M jak miłość".  Związek Zduńskiego i Julii od samego początku był bardzo burzliwy. Dziewczyna zakochała się w swoim pracodawcy, kiedy przeżywał trudne chwile po rozstaniu z żoną. Paweł długo bronił się przed nową miłością, ale po jakimś czasie zrozumiał, że przy Julce znów może być szczęśliwy. Niestety, ostatnio doszło między nimi do ostrej kłótni, po której dziewczyna zniknęła z jego życia. Czy po rozstaniu Paweł będzie walczył o Julkę? To koniec związku Julki i Pawła? W jednym z ostatnich odcinków najnowszego sezonu "M jak miłość" okazało się, że Julka i Paweł mają zupełnie różne wizje swojej przyszłości. Dziewczyna Zduńskiego przyznała wprost, że chce mieć z nim dziecko i myśli o ślubie, ale sam Paweł nie chciał o tym słyszeć. Para rozstała się i niestety wszystko wskazuje na to, że Julka i Paweł już do siebie nie wrócą! Skąd takie podejrzenia? Jak donosi portal superseriale.se.pl już wkrótce Zduński spotka się ze swoją matką i powie coś, czego chyba nikt się nie spodziewał. Paweł w rozmowie z Marią (Małgorzata Pieńkowska) przyzna, że nigdy nie traktował związku z Julką poważnie i niepotrzebnie robił dziewczynie nadzieję na coś więcej.  Od samego początku wiedziałem, że to się nie uda, ale zachowałem się egoistycznie - powie Zduński. Jak Maria zareaguje na szczere wyznanie syna? Czy Paweł rzeczywiście tak szybko zapomni o Julce i nie będzie próbował jej odzyskać? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Oglądacie nowy sezon serialu? Zobacz także:   Ula będzie w ciąży w "M jak miłość"? Test ciążowy wyjdzie pozytywnie Czy Paweł będzie...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner