Party Stories
Facebook
Newsy

Wojtek i Agnieszka zgłosili się do "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przez Anitę i Adriana! Czy oboje znali ich wcześniej?!

Agnieszka i Wojtek szczerze opowiedzieli o tym, dlaczego zgłosili się do "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Na ich decyzję mieli wpływ Adrian i Anita. Czy to oznacza, że znali ich przed udziałem w eksperymencie, a miłość czekała na nich bliżej niż mogli się tego spodziewać?! 

Zobacz także: Tak wyglądały zaręczyny Agnieszki i Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia": "Ręce mi się trzęsły!"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga wstydziła się pokazać Karolowi swoje mieszkanie? Wytłumaczyła, dlaczego oprowadzała go po ciemku!

Agnieszka i Wojtek o powodzie zgłoszenia się do "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Agnieszka i Wojtek zdobyli ogromną sympatię widzów po swoim udziale w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Wsparcie jakie otrzymali od internautów sprawiło, że nie stresowali się przed emisją kolejnych odcinków w telewizji. Jak sami przyznali, nigdy wcześniej nie mieli styczności z mediami. Z wdzięczności za wsparcie jakie otrzymali, postanowili założyć kanał na Youtube, żeby co jakiś czas informować swoich widzów o tym, co się zmienia w ich życiu po programie. 

Agnieszka i Wojtek odpowiedzieli na nurtujące pytanie, co skłoniło ich do podjęcia odważnej decyzji o udziale w ślubnym programie. Okazuje się, że wiele wspólnego mieli z tym Anita i Adrian z trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zarówno w przypadku Wojciecha jak i Agnieszki: 

Już od dłuższego czasu byłem w małym mieszkanku i po prostu samotność przede wszystkim do tego moja mama wspomina zadzwoniła do mnie mówić, że jest taki "Ślub od pierwszego wejrzenia" i mówi, że tam jest właśnie pewna tancerka no i tak jak zacząłem ich oglądać to rzeczywiście im się udało i uznałem, że to jest dobry sposób. czyli samotność i namowa przez mamę. - wyznał Wojtek w nowym odcinku na kanale "Życie od pierwszego wejrzenia"

Agnieszka również przyznała, że to właśnie historia Anity i Adriana sprawiła, że poczuła impuls, dzięki któremu dała szanse swojej miłości: 

Ja oglądałam ostatni odcinek trzeciej edycji, w którym dowiedzieliśmy się, że Anita z Adrianem zostają. Sobie pomyślałam, że faktycznie coś musi być w tym eksperymencie, skoro faktycznie oni ze sobą zostali no i tak po prostu mnie natchnęło. Ale wcześniej namawiali mnie do tego przyjaciele. Oni mówią: Aga Ty byś się do tego super nadawała. No i potem jakoś tak poszło. Wtedy też byłam po ciężkim rozstaniu, wcześniej też mi się nie układało. Nie wiedziałam, czy to może ja przyciągam nieodpowiednie osoby. Pomyślała, że może eksperci mi pomogą no i pomogli. 

Wojtek i Agnieszka poznali Anitę i Adriana w trakcie emisji czwartego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia. Finałowy odcinek oglądali we wspólnym gronie. Towarzyszyło im również kilku innych uczestników poprzednich sezonów oraz Joanna z czwartej edycji. To niesamowite, jak historia jednej miłości była bodźcem dla drugiej! Myślicie, że opowiedzieli już Anicie i Adrianowi tę niesamowitą historię? 

Zobacz także: Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o wspólnym życiu! Agnieszka znalazła pracę w Krakowie?

Agnieszka i Wojtek opowiedzieli o powodach, dla których zgłosili się do "Ślubu od pierwszego wejrzenia"/ 

Agnieszka i Wojtek ze
Instagram

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięli ślub rok temu. Dziś tworzą rodzinę i w przyszłości planują kolejny ślub tym razem kościelny. 

Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka i Wojtek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia w ślubnych stylizacjach
Newsy
Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o wspólnym życiu! Agnieszka znalazła pracę w Krakowie?
Agnieszka i Wojtek z ostatniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradzili nam, jak dziś wygląda ich wspólne życie.

Agnieszka i Wojtek z ostatniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradzili nam, jak dziś wygląda ich wspólne życie. Czy Agnieszka znalazła nową pracę? Jak mieszka się jej w Krakowie, gdzie przeprowadziła się w ubiegłym roku? Agnieszka i Wojtek są jedną z par, które poznały się na planie hitu TVN7- para w finale podjęła decyzję o kontynuowaniu swojego małżeństwa i do dziś są razem. Ostatnio zakochani zdradzili nam, jak wyglądało ich wspólne życie po zakończeniu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Gdzie teraz mieszkają Agnieszka i Wojtek?  Posłuchajcie, co zdradzili nam uczestnicy czwartej edycji telewizyjnego hitu! Zobacz także:   Jak dobrze znasz historie par ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zgadnij, o którą parę chodzi Agnieszka i Wojtek wciąż są szczęśliwym małżeństwem.  

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz drugi zostaną rodzicami
Instagram
Newsy
Jaką żoną jest Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Adrian zdradził tajemnicę! 

Anita i Adrian ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " spodziewają się drugiego dziecka. Aktualnie są rodzicami Jerzego, a już nie długo na świecie pojawi się ich upragniona córeczka. Od trzeciej edycji show, w którym dali się poznać szerszej publiczności minęło już sporo czasu. Jak im się żyje na co dzień? Adrian niechcący zdradził, że jego żona potrafi dać się we znaki! Anita może nie być zadowolona! Co napisał?  Zobacz także:  Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są już razem?! Zastanawiająca odpowiedź Wojtka na wpis internauty Adrian szczerze o Anicie ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie tylko łączy ludzi w pary ale również daje możliwość poznania nowych przyjaciół. Uczestnicy poprzednich edycji chętnie powiększają swoją "ślubną rodzinkę" o kolejnych uczestników show. Nowi mogą liczyć na wsparcie kolegów, którzy emisję programu o własnych losach w eksperymencie mają już za sobą.  W ostatnim odcinku mogliśmy zaobserwować pierwszy kryzys w związku Agnieszki i Wojtka. Powrót z podróży poślubnej nie wpłynął dobrze na uczestniczkę i już na lotnisku nie potrafiła ukryć, że nie ma zbyt dobrego nastroju. Wojtek próbował rozładować sytuację, ale jego żarty nie podobały się Agnieszce. Przy okazji emisji odcinka, Wojtek dodał wpis:  Co za nerwy... Co to będzie? Ale odcinek, trochę smutny, trochę zagadkowy... A wy co myślicie, jak to się wszystko zakończy? - zapytał. Wojtek mógł liczyć na komentarz Adriana z 3. edycji, który razem z Anitą wciąż tworzy udane małżeństwo.  Myślę, że w domu będzie niezła jatka! - napisał żartobliwie. Internauci podchwycili temat, dodając, że w końcu jest już doświadczony w...

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w Dzień Dobry TVN
East News
Newsy
Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedział o swoim problemie. Anita: "Taki też mi się podobasz!"

Adrian ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " zdecydował się na opowiedzenie o swojej walce z kompleksami. Brak włosów powodował, że czuł się niekomfortowo i mało atrakcyjnie. Uczestnik trzeciej edycji ślubnego show zdecydował się na przeszczep włosów. Kuracja była jednak bardzo długa. Na szczęście w każdym momencie mógł liczyć na wparcie swojej żony, Anity. Zobaczcie, co napisała pod jego wyznaniem.  Zobacz także:  Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o wyborze imienia dla córki. Jakie ma typy? Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedział o swoim problemie Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bardzo szybko znaleźli wspólny język. Kiedy pod koniec miesiąca, który spędzili pod okiem kamer, udali się na spotkanie z ekspertami, poprosili, żeby nie nazywano już ich "eksperymentem" tylko parą. Niedługo po zakończeniu ślubnego show na świecie pojawił się ich synek Jerzyk. Niebawem ich rodzina ponownie się powiększy, ponieważ Adrian i Anita spodziewają się córeczki.  Ta para już w programie udowadniała sobie, że mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Adrian w zeszłym roku poddał się przeszczepowi włosów, których brak był jego wielkim problemem. Od kuracji minęło właśnie 6 miesięcy i uczestnik postanowił pochwalić się pierwszymi efektami:  (...). Dzisiaj, jak patrzę w lustro, widzę kogoś młodszego i nieco bardziej atrakcyjnego. Mimo wszytko, że mam świadomość, iż siedzi tylko w mojej głowie, to zyskałem większą pewność siebie i widzę jak jedno z moich marzeń stopniowo się spełnia 🤩😎😁👍🏼💥🎉🥂🍾 PS: zdjęcia wykonane telefonem przez @anitaczylija bez żadnej obróbki w programie graficznym, chciałem pokazać Wam jak najbardziej naturalny efekt 📱📸...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner