Maria Sadowska wypowiedziała modową wojnę Michałowi Szpakowi?
ONS/Instagram
To będzie gorąca edycja!
1/5
Maria Sadowska wypowiedziała modową wojnę Michałowi Szpakowi?
ONS/Instagram

Maria Sadowska obawia się Michała Szpaka? ;) Już za kilka tygodni będziemy mogli zobaczyć najnowszą edycję "The Voice of Poland". Tym razem, po raz pierwszy, w fotelu jurorskim zasiądzie właśnie Michał Szpak. Okazuje się, że uwielbiany przez fanów artysta może okazać się sporą konkurencją dla swojej koleżanki z programu, Marii Sadowskiej. Piosenkarka w rozmowie z "Faktem" skomentowała pojawienie się Michała w programie i wypowiedziała mu modową wojnę! 

Co dokładnie o Michale Szpaku powiedziała Maria Sadowska? Tego dowiecie się na następnej stronie naszej galerii. Zapraszamy!

Zobacz także: Wiemy, ile za udział w „The Voice of Poland’’ dostaną trenerzy. Poznajcie zarobki gwiazd muzycznego show

 

2/5
Stylizacja Marysi Sadowskiej w "The Voice of Poland"
ONS

Pomiędzy Marią Sadowską a Michałem Szpakiem odbędzie się modowy pojedynek?

Faktycznie w tej edycji nie ma ani Edyty ani Natalii ani Jusi... Ale Michał też ma niesamowite i odważne kreacje! Więc myślę, że walka na stylizacje odbędzie się między nami- przyznała Sadowska.

Jak myślicie, kto w tym pojedynku ma większe szanse na wygraną? Zobaczcie, jak Maria Sadowska do tej pory prezentowała się w programie "The Voice of Poland"! 

3/5
Stylizacja Marysi Sadowskiej w "The Voice of Poland"
ONS

Maria Sadowska w nie boi się pokazywać w seksownych i bardzo kobiecych kreacjach. 

4/5
Stylizacja Marysi Sadowskiej w "The Voice of Poland"
ONS

Jurorka uwielbia kolorowe i mocne akcenty w swoich stylizacjach.

5/5
Michał Szpak

Czy stylizacje Marii Sadowskiej będą ciekawsze niż stylizacje Michała Szpaka? Jedno jest pewne- Michał uwielbia bawić się modą i z pewnością nie raz zaskoczy nas swoim wyglądem w "The Voice of Poland". Zapowiada się gorąca modowa walka pomiędzy jurorami! :)