Wojewódzki zdradził płeć dziecka Kuźniara

Wojewódzki zrobił na złość Kuźniarowi. Zdradził płeć jego dziecka

Wojewódzki zdradził płeć dziecka Kuźniara

Jarosław Kuźniar jest jednym z najbardziej lubianych dziennikarzy. Gwiazda telewizji pilnie strzeże swojej prywatności. Informacje na temat tego, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka trzymane były w tajemnicy. Na początku tego tygodnia pojawiły się doniesienia, że Kuźniar odprowadzał ciężarną żonę do szpitala. W środę prezenter opuszczał już budynek z nosidełkiem.

O tym, że dziennikarz oczekuje potomka nie wiedział prawie nikt. Agnieszka Cegielska, która pracuje na co dzień z Kuźniarem była zaskoczona faktem, że „Super Express” zwrócił się do niej o komentarz w tej sprawie:

- Ja nic nie wiem, że Jarek spodziewa się dziecka. Tego się od państwa dowiedziałam wyznała pogodynka.


Płeć pierwszego dziecka Jarosława Kuźniara ujawnił na swoim profilu na portalu społecznościowym Kuba Wojewódzki:

- Mój serdeczny kolega Jarek TVN24 Kuźniar został ojcem. Gratuluje. Jarek, fajnych dziewczyn nigdy dość! Ukłony dla Twoich kobiet  - gratulował showman.


Redakcja Afterparty.pl również dołącza się do gratulacji i życzy świeżo upieczonemu tacie sukcesów wychowawczych. Myślicie, że Kuźniar strzeli focha na Kubę?

Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32