Aktorowi Wojciechowi M. grozi 15 lat więzienia
ONS

Gwiazdorowi "M jak miłość" grozi 15 lat więzienia! Wojciech M. usłyszał zarzut handlu narkotykami!

Aktorowi Wojciechowi M. grozi 15 lat więzienia
ONS

 

Popularnemu aktorowi, którego z pewnością pamiętacie m.in. z takich seriali jak "Pierwsza miłość", "Samo życie" i "M jak miłość" grozi 15 lat więzienia! Według doniesień "Super Expressu" Wojciech M. już blisko rok temu usłyszał zarzut handlu i rozprowadzania narkotyków. Co więcej, według dziennika aktor spędził dłuższy czas w areszcie śledczym! Jak całą sprawę komentuje sam Wojciech M.?

 

Znany gwiazdor komentuje stawiane mu zarzuty! 

 

Jak informuje "Super Express" prokuratura rejonowa w Kutnie prowadzi śledztwo w sprawie aktora i innych osób zamieszanych w sprawę handlu narkotykami. Sam Wojciech M. w rozmowie z dziennikiem zapewnia, że jest niewinny i zamierza udowodnić to przed sądem. 

Prawdą jest, iż prowadzone jest śledztwo przez prokuraturę w Kutnie. Stanowczo oświadczam, że nie jestem winny stawianych zarzutów. Jestem pewny, że proces to wykaże, a sąd to potwierdzi w swoim orzeczeniu. Jestem o to spokojny- twierdzi Wojciech M. 

 

Nie wiadomo jeszcze kiedy zakończy się sprawa z udziałem aktora, ale dziennik przypomina, że za sprowadzanie i rozprowadzanie narkotyków na terenie Polski grozi nawet 15 lat więzienia.

 

Zobacz także: Nieludzkie traktowanie Tomasza Komendy w więzieniu! Przeżył horror!

 

Wojciechowi M. grozi 15 lat więzienia.

Wojciech M. z Anną Muchą

Aktor zapewnia, że jest niewinny i zamierza udowodnić to w sądzie.

Wojciech M. z Izabelą Janachowską

Więcej na temat policja
Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06