Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Wojciech Jaruzelski nie żyje
AKPA
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje generał Wojciech Jaruzelski

Miał 91 lat

Jak podaje TVP Info, dziś w Warszawie zmarł generał Wojciech Jaruzelski. Miał 91 lat i od dłuższego czasu ciężko chorował, dodatkowo  zmagał się z nowotworem, który wykryto u niego w 2011 roku podczas leczenia zapalenia płuc. Od tamtej pory regularnie trafiał do szpitala.

Życie Jaruzelskiego od dwóch lat toczyło się między domem, a szpitalem. W maju udzielił wywiadu jednej z gazet w którym powiedział, że coraz gorzej się czuje i prawie wcale nie opuszcza domu.
 

Bardzo źle się czuję, dlatego prawie wcale nie wychodzę z domu. Jestem za słaby, żeby gdzieś pojechać czy aktywniej spędzać czas - mówił wtedy


Rodzinie zmarłego przekazujemy kondolencje.

Zobacz: "Jaruzelska wyciąga sekrety rodzinne na światło dzienne"

Galeria gwiazd, które zmarły w 2013 roku:

Jaruzelski kilka dni temu trafił do szpitala, miał udar.

Jaruzelski kilka dni temu trafił do szpitala, miał udar.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Joe Jackson nie żyje
East News
Newsy
Joe Jackson nie żyje! Ojciec Michaela Jacksona przegrał walkę z rakiem
Joe Jackson nie żyje! Ojciec Michaela Jacksona przegrał walkę z rakiem

Joe Jackson nie żyje. Zaledwie dwa dni temu, 25 czerwca, minęła 9. rocznica śmierci Michaela Jacksona , a dziś w mediach pojawiły się smutne informacje dotyczące ojca słynnego na całym świecie wokalisty. Założyciel i menadżer zespołu "The Jackson 5", w którym Michael rozpoczynał swoją karierę, zmarł w wieku 89 lat.  Kilka dni temu media informowały, że ojciec Michaela Jacksona trafił do szpitala- niestety, teraz okazuje się, że 89-letni menadżer muzyczny przegrał walkę z nowotworem. Ojciec Michaela Jacksona cierpiał na raka trzustki. Kilka lat temu przeszedł również udar i miał trzy ataki serca- od 2015 roku był niewidomy. Jak podaje portal TMZ.com Joe Jackson zmarł w środę, w Los Angeles.  Zobacz także:  Michael Jackson został zamordowany?! Jego córka Paris nie ma wątpliwości: "To było przygotowane" Joe Jackson nie żyje.  Ojciec Michaela Jacksona zmarł dwa dni po 9 rocznicy śmierci piosenkarza.   

Jerzy Stuhr
ONS
Newsy
Jerzy Stuhr ma się coraz lepiej! Już wkrótce może wrócić na scenę
Jerzy Stuhr ma się coraz lepiej! Już wkrótce może wrócić na scenę

Jerzy Stuhr wraca do zdrowia. Aktor, który tydzień temu niespodziewanie trafił do szpitala, ma się już lepiej. Jak poinformował "Super Express", Stuhr jest obecnie po zabiegu udrożnienia tętnicy, a stan jego zdrowia powoli wraca do do normy. Aktor cierpiał również na częstoskurcz. Nie miał zawału. To przez częstoskurcz trafił do szpitala. Lekarze dali mu zalecenie, że ma o siebie dbać, oszczędzać się. Wiadomo , jest po ciężkiej chorobie, musi na siebie bardziej uważać - czytamy na łamach gazety. Jerzy Stuhr trafił do szpitala na początku lutego z podejrzeniem zawału serca. Odwołano wszystkie spektakle z jego udziałem. Aktor już od kilku lat zmaga się z problemami z sercem, co zdradził w 2012 roku w wywiadzie dla VIVY!. Kilka dni temu córka aktora Marianna zdradziła, że stan zdrowia jej ojca zaczął się poprawiać. Dzisiejsza publikacja "Super Expressu" potwierdza te słowa. Jeśli tylko wszystko pójdzie dobrze, a Jerzy Stuhr z każdym dniem będzie odzyskiwał siły, niewykluczone, że wróci na deski teatru jeszcze przed końcem lutego.   Zobacz też: "Liczyłem, że będą bliźniaki i może jednak będę miał brata". Maciej i Marianna Stuhr jak ogień i woda.   Jerzy Stuhr powoli wraca do zdrowia. Aktor trafił do szpitala z podejrzeniem zawału serca.

Jan Olszewski nie żyje
Newsy
Były premier Jan Olszewski nie żyje. Miał 89 lat
Były premier Jan Olszewski nie żyje. Miał 89 lat

  Jan Olszewski, były premier Polski, nie żyje. Informację o śmierci polityka przekazał prezes TVP, Jacek Kurski. Olszewski zmarł w szpitalu w Warszawie, w którym przebywał od kilku dni. Miał 89 lat.  Jan Olszewski, Premier pierwszego polskiego rządu pochodzącego z wolnych wyborów po II WŚ nie żyje. Odszedł w późnych godzinach wieczornych, w szpitalu na Szaserów. Panie Premierze odpoczywaj w pokoju. - napisał na Twitterze Jacek Kurski.   Jan Olszewski trafił do szpitala kilka dni temu. Jak informowała jego żona, Marta Olszewska, dziennikarka, Olszewski zemdlał w domu. Od kilku lat miał poważne problemy ze zdrowiem. W listopadzie 2018 przewrócił się w domu i stracił przytomność, potem przechodził rehabilitację - podaje „Fakt”.    Jan Olszewski był polskim politykiem, adwokatem i publicystą. W latach 1991-1992 był prezesem Rady Ministrów, następnie posłem na Sejm I, III i IV kadencji. W latach 2006-2010 doradzał prezydentowi RP Lechowi Kaczyńskiemu.    Rodzinie i najbliższym składamy szczere kondolencje.    Zobacz:  Znani, których pożegnaliśmy w 2018 roku. Kora, Konrad Gaca, Bogdan Sawicki, Kazimiera Utrata... Nigdy ich nie zapomnimy!   Jan Olszewski nie żyje.  '  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner