Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Party nr 7/2012
Newsy

Włodarczyk zamieszkała z ukochanym

"Dobry nastrój mnie nie opuszcza"- zapewnia aktorka

Po tym jak Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk  opowiedzieli o swoim uczuciu, oraz odpowiedzieli na zarzuty o rozpad związku aktora z Anetą Zając (czytaj: Włodarczyk przyłapana na pocałunku z Krawczykiem ) para postanowiła dłużej nie ukrywać swojego związku. Włodarczyk w rozmowie z magazynem "Party" przyznaje, że znowu jest szczęśliwa.

- Dobry nastrój mnie nie opuszcza, od kiedy jestem z Mikołajem - zapewnia aktorka.

Okazuje się również, że aktorską parę, która poznała się na planie serialu "Pierwsza miłość" łączy coś jeszcze... Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk postanowili razem zamieszkać w wynajmowanym mieszkaniu w Warszawie. Co więcej, Włodarczyk udało się porozumieć z byłym chłopakiem, Jakubem Sićką w sprawie segmentu, którego są właścicielami. Włodarczyk i Sićko postanowili wynająć nieruchomość.Więcej informacji znajdziecie w najnowszym wydaniu magazynu "Party". Już w kioskach!

kb

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Włodarczyk i Krawczyk wprowadzą się do nowego domu: Są przeszczęśliwi!
Znajdą w nim szczęście?

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczy k to aktorska para, która wzbudza spore zainteresowanie fanów i mediów. Odkąd w 2012 roku para postanowiła być razem, regularnie pojawiają się doniesienia medialne na ten temat. Okazuje się, że po kilku latach tułania się po różnych miejscach, w końcu postanowili wspólnie kupić mieszkanie w warszawskim Wawrze. Willa w stanie surowym podobno kosztowała 1 mln złotych. W "Na żywo" pojawił się wywiad ze znajomą pary, która zdradziła kilka szczegółów na ten temat: W tym tygodniu Aga i Mikołaj wreszcie wprowadzają się do nowego domu. Są przeszczęśliwi! Przewożą rzeczy z wynajmowanego mieszkania, kupują brakujące elementy wyposażenia. Niedawno dowieziono im pralkę, którą wybrała Agnieszka. Cieszą się, że wreszcie będą na swoim.   Informatorka gazety dodała także: Mikołaj nie ukrywa, że chciałby, aby w miłosnym gniazdku, które tworzą z Agnieszką, kiedyś rozbrzmiewał śmiech ich dzieci. Cieszy się, że ukochana już nie odrzuca perspektywy założenia rodziny. Co więcej, bardzo polubiła jego 4-letnich synów, Michała i Roberta, i ma z nimi znakomity kontakt - powiedziała w rozmowie z "Na żywo". Myślicie, że planują powiększenie rodziny? Zobacz na Polki.pl: Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk: to koniec związku?    

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk pokłucili się o Wigilię
ONS
Newsy
Włodarczyk i Krawczyk pokłócili się o Wigilię
Między kochankami znów zgrzyta

Od jakiegoś czasu związek Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka przechodzi pierwszy poważny kryzys. Jak informował magazyn "Party", powołując się na wypowiedzi bliskich przyjaciół pary, ich płomień gorącej i pełnej pożądania miłości trochę przygasł ( zobacz ). "Fakt" natomiast donosi, że między kochankami doszło ostatnio do kolejnej awantury. Para podobno dość ostro posprzeczała się o Wigilię. Krawczyk świąteczną kolację chciał bowiem spędzić ze swoimi synami , co wiązałoby się z faktem, że spotkałby się w tym czasie ze swoją byłą partnerką Anetą Zając . Pomysł ten nie spodobał się Włodarczyk, która jak tylko dowiedziała się o planach aktora, wpadła w furię. - Agnieszka nie wyobraża sobie, by tego dnia Mikołaja nie było obok niej. Tym bardziej, że jak podobno argumentowała w kłótni, nowy związek już wiele ją kosztował – zdradził tabloidowi znajomy pary. Mikołaj Krawczyk przemyślał całą sytuację i ze względu, na to że w jego obecnym związku źle się dzieje, postanowił spędzić wigilijną kolację z Włodarczyk. Aktor z dziećmi spotka się w pierwszy dzień Świąt. Czyżby po ostatnich doniesieniach na temat romansu Włodarczyk i Krawczyka szykowała się nowa medialna opera mydlana? Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk lansują się na imprezie:

Agnieszka Włodarczyk, Mikołaj Krawczyk w skórzanych czarnych kurtkach
ONS
Newsy
Agnieszka Włodarczyk ROZSTAŁA SIĘ z Mikołajem Krawczykiem?! Jest komentarz aktorki!
Wyrzuciła Mikołaja z domu?

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk rozstali się? Takie informacje pojawiły się w "Super Expressie" i w "Twoim Imperium". Można tam było przeczytać, że Agnieszka wyrzuciła Mikołaja z domu. Uprzednio napisała na Facebooku, że "miłość nie istnieje", a jeszcze wcześniej spędzili 35. urodziny Mikołaja oddzielnie. Jak Włodarczyk skomentowała te doniesienia? Zaprosiła do polubienia strony zespołu Mikołaja Krawczyka chwaląc charyzmatycznego wokalistę! Duma:). Kochani zachęcam do lajkowania OFC Rockoholic. Świetne kawałki, nowy skład i charyzmatyczny wokalista:)) - napisała na swoim Facebooku. I tym sposobem ucięła kolejne plotki o rozstaniu. Parze najwyraźniej nie chce się już komentować po raz kolejny, że to nieprawda. Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk średnio raz na dwa miesiące czytają w tabloidach, że się rozstali lub mają kryzys.   Ostatnio tak było w grudniu, gdy Mikołaj nie pojawił się na urodzinach Agnieszki, które wyprawiała razem w DJ Adamusem w klubie Capitol. Do tego na kilka branżowych eventów przyszła sama, a na ostatnim  Agnieszka  bawiła się w towarzystwie przyjaciela Olivera Janiaka.  Jednak Mikołaj i Agnieszka po czterech latach związku nadal są razem.   Zobacz także: Seksowny Mikołaj Krawczyk w Barwach Szczęścia! Ależ on ma ciało...   Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk ostatni raz byli widziani razem na evencie w Klifie na początku grudnia. Agnieszka Włodarczyk w święta wrzucała sporo zdjęć z ukochanym. Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk na okładce Vivy.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner