Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Newsy

Włodarczyk: Czuję, że chcę mieć dziecko

Aktorka idzie za ciosem

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk z dnia na dzień zostali naczelną parą polskiego show-biznesu. Z tej okazji zostali zaproszeni do szczerej rozmowy na łamach magazynu "Viva!". W wywiadzie aktorska para streściła krótko i marzycielsko jak zaczął się ich romans - od przelotnych spotkań w windzie po szczere rozmowy o życiu. Przypomnieli także, że mają poprawne stosunki z matką dzieci Krawczyka, Anetą Zając, a wszystkie inne spekulacje mediów są wymysłem serwisów plotkarskich. Włodarczyk na koniec rozmowy stwierdziła, że chciałaby również począć potomka Mikołaja.

Na pytanie czy chce mieć dzieci, Agnieszka odpowiedziała, że nigdy wcześniej nie myślała o macierzyństwie tak mocno jak teraz:

- Pierwszy raz w życiu czuję, że chcę mieć dziecko.

Mikołaj dla ewentualnych porównań do Michała Wiśniewskiego zapewnił, że jest stworzony do monogamii, a Agnieszką jest "zachłyśnięty". Dodał też nieskromnie, że Polacy myślą, że "jak ktoś dobrze wygląda to jest próżny i zadufany w sobie". Oczywiście wyjaśniając, że on do takich osób nie należy. Ciekawe...

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Włodarczyk, Mikołaj Krawczyk w skórzanych czarnych kurtkach
ONS
Newsy
Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk udają, że są razem z powodu kontraktu?
Czy to prawda?

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk nadal milczą na temat swojego rzekomego rozstania. Wielu jest przekonanych, że Agnieszka i Mikołaj już dawno nie są razem, ale nie opłaca im się do tego przyznać publicznie. Powód? Jak podaje "Show", wszystko z powodu kontraktu z marką obuwniczą. Wciąż są ambasadorami marki obuwniczej. Zostali zatrudnieni jako para. Jeśli wyjdzie na jaw, że nie są razem, mogą stracić cenny kontrakt - czytamy w Show. Dowody na to, że Włodarczyk i Krawczyk się rozstali Skąd te podejrzenia, że Włodarczyk i Krawczyk nie są razem? Agnieszka publikowała posty na Facebooku pisząc o tym, że miłość nie istnieje i że nie ma siły być silna. Wrzuciła też artykuł o zdradach. Do tego Mikołaj nie pojawił się na urodzinach Agnieszki Włodarczyk w połowie grudnia, kiedy dawała występ razem z DJ Adamusem. Nikt też nie widział Agnieszki razem z Mikołajem, kiedy to on świętował swoje urodziny. Ale czy to jeszcze jest dowód na to, że po czterech lata zerwali ze sobą? I czy trzymają to w tajemnicy z powodu kontraktu? Para nadal lajkuje swoje posty i uparcie milczy na pytania o życie prywatne. Szczegółów prawdopodobnie dowiemy się niebawem.   Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk: "Już się najeździłam dobrymi samochodami". O co chodzi?   Agnieszka Włodarczyk na ostatnim evencie w hotelu Marriott bawiła się sama.   Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk w święta zachowywali się jak typowa zakochana para.   Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk ostatni raz publicznie pojawili się razem pod koniec listopada 2015 roku.

Agnieszka Włodarczyk o Zając
ONS
Newsy
Włodarczyk atakuje Zając: Mikołaj prosił o spotkanie z dziećmi, ale...
Agnieszka staje w obronie ukochanego

Agnieszka Włodarczyk ostatnio uaktywniła się na facebookowym profilu. Aktorka bardzo często udostępnia swoje przemyślenia, prosi fanów o pomoc o podejmowaniu decyzji i chętnie też dementuje to, co w jej związku się dzieje . Ostatnio tabloidy spekulowały, że Mikołaj Krawczyk nie chce mieć kolejnych dzieci, a ze swoimi synami nawet nie ma ochoty się spotykać. Co więcej, posądzono go o niepłacenie alimentów. Ostatnim razem, podobna sprawa odbiła się spotkaniami w sądzie. Zobacz: Co z alimentami Krawczyka? Wszystko wyszło na jaw Teraz Agnieszka skomentowała krótko wszystkie plotki po kolei. Uspokoiła fanów i media, że Mikołaj planuje mieć z nią dziecko, a Anecie Zając płaci regularnie pieniądze i to "niemałą kwotę". Zobacz: W takiej willi mieszkają Krawczyk i Włodarczyk Ciekawostką może być fakt, że Włodarczyk sprytnie kolejny raz wbija szpilę byłej partnerce aktora . Sugeruje że ta, wbrew decyzji sądu, nadal zabrania mu spotkań z synami: - Prosił o spotkanie i dostał odpowiedź odmowną , jak wiele razy wcześniej . To nie pierwszy raz kiedy Agnieszka między wierszami atakuje Zając. Przypomnijmy jak to zrobiła w ostatnim wywiadzie: "Mści się na byłym wykorzystując niewinne dzieci" Sylwestrowe samojebki Włodarczyk i Krawczyka:

Wojewódzki o Krawczyku i Włodarczyk
Ons.pl
Newsy
Kuba Wojewódzki ostro skomentował rozstanie Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka
Padły mocne słowa...

Kuba Wojewódzki skomentował rozstanie Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka. Chociaż para aktorów do tej pory nie potwierdziła plotek o tym, że nie są już parą - w mediach aż huczy od plotek. Prasa spekuluje, że powodem rozstania Agnieszki i Mikołaja była... Aneta Zając. Włodarczyk nie podobało się ponoć, że jej partner ma coraz lepsze relacje z matką swoich dzieci. Informacje o ich rozstaniu były świetnym powodem dla Kuby Wojewódzkiego, żeby wyśmiać ich dokonania artystyczne. Według dziennikarza, Agnieszka Włodarczyk znana jest ze swoich rozbieranej roli w filmie "Sara". Zakończył się jeden z barwniejszych związków w polskim show-biznesie. Agnieszka Włodarczyk rozstała się z Mikołajem Krawczykiem. Ona znana jest z tego, że jeździła nago na rowerze w towarzystwie Lindy, a on z tego, że zastąpił w tym Lindę - napisał w swoim felietonie dla Polityki. Myślicie, że Kuba Wojewódzki przesadził? Ciekawe, czy Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk odpowiedzą na zaczepki ze strony gwiazdora TVN i czy skomentują plotki o rozstaniu.   Przypominamy, że jeden z tygodników donosił ostatnio, że aktorzy ukrywają swoje rozstanie ze względu na kontrakt z marką obuwniczą, gdzie zatrudnieni są jako para.   Zobacz także: Samotny Mikołaj Krawczyk na premierze filmu. Jak zawsze jednak bardzo seksowny!   Kuba Wojewódzki o rozstaniu aktorów. Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk nie są już parą.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner