Władek o Wiesi z Sanatorium miłości

Władek z "Sanatorium miłości" chwali... Wiesię! Ma jednak zamiar odwiedzić inną bohaterkę show!

Władek o Wiesi z Sanatorium miłości

Władek z drugiej edycji "Sanatorium miłości" ocenił uczestniczki show TVP! Co powiedział o swoich koleżankach z programu? Którą z pań być może już wkrótce odwiedzi i co sądzi o Wiesi, która wywołuje najwięcej emocji wśród fanów "Sanatorium miłości"? Władek w rozmowie z "Super Expressem" szczerze skomentował zachowanie Wiesi, a przy okazji zaapelował do mężczyzn, którzy marzą o szczęśliwym związku. Co powiedział o swojej koleżance z show?

Władek z "Sanatorium miłości" polubił Wiesię?

Wiesia to zdecydowanie najpopularniejsza uczestniczka drugiej edycji "Sanatorium miłości". Kobieta już w pierwszym odcinku show o poszukujących miłości seniorach udowodniła, że ma mocny charakter, a jej teksty rozbawiły chyba wszystkich. Niektórzy internauci zaczęli porównywać Wiesię do Ryszarda z pierwszej edycji "Sanatorium miłości". A jak jej zachowanie komentuje Władek? 

Mówią, że to Rysiek w spódnicy, przywołując bohatera z poprzedniej edycji „Sanatorium miłości”, a ja się z tego śmieję i bardzo cenię Wiesię za odwagę. Bardzo się lubimy prywatnie, często dzwonimy do siebie- przyznał w rozmowie z "Super Expressem".

Przy okazji Władek zapewnił wszystkich mężczyzn, że Wiesia to idealna kandydatka na partnerkę. 

Mam prośbę do panów - jeśli marzycie o kobiecie o pełnych kształtach i wspaniałym biuście, a do tego potraficie słuchać tego, co mówi, to jest to superkandydatka. Zaufajcie mi!- zapewnia Władek. 

A co Władek powiedział o Bożenie? Okazuje się, że być może już wkrótce odwiedzi ją w USA! 

Wygląda bardzo szykownie i rozumiem to, że do sanatorium zabrała cała szafę ubrań. Przyjemnie się z nią rozmawia, może dlatego, że mnie nie zrażają rozmowy o pieniądzach. Cenię to, że jest szczera i twardo stąpa po ziemi. Kto wie, czy wkrótce nie odwiedzę jej w USA- Władek zdradził w rozmowie z "SE".

Jesteście zaskoczeni wyznaniem Władka? Myślicie, że w programie zaiskrzyło między nim a Bożenką? Pasują do siebie?

Zobacz także: "Sanatorium miłości" - co wydarzyło się w drugim odcinku? Walka o Iwonę, Bożena i pieniądze oraz hitowe teksty Wiesi!

Władek zdradził, że cały czas utrzymuje kontakt z Wiesią.

Waldek z 2 edycji Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP

Wiesia to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych uczestniczek "Sanatorium miłości 2".

Wiesia z Sanatorium miłości

 

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51