Ogromny sztab stylistów Edyty Górniak Edyta Górniak na gali "1000 razy M jak Miłość" Edyta Górniak na konferencji The Voice of Poland 3 Edyta Górniak na Sopot Top of the Top Festival 2013 Edyta Górniak podczas pierwszego dnia Sopot Top of the Top Festival 2013
Ogromny sztab stylistów Edyty Górniak
ONS
Czym się dokładnie zajmują?
1/11
Ogromny sztab stylistów Edyty Górniak
ONS

Edyta Górniak to nie tylko niekwestionowana diwa polskiej muzyki, ale również ikona stylu. Jej metamorfozy i kolejne stylizacje zawsze wzbudzają wiele emocji, a nierzadko też kontrowersje. Ostatnio Edyta stawia na sprawdzoną klasykę. Przypomnijmy: Edyta Górniak największą gwiazdą na gali serialu "M jak miłość"

Każde publiczne wyjście czy koncert Górniak wiąże się z długimi i starannymi przygotowaniami od strony modowej. Edyta uwielbia nowości i jest na bieżąco ze światowymi trendami - umiejętnie też potrafi łączyć projekty od wielkich domów mody np. z rzeczami z sieciówek (zobacz: Modna Edyta Górniak w neonowych szpilkach za 129 złotych).

Perfekcyjny wygląd Edyty to nie jest przypadek - jak podaje magazyn "Party Style", nad jej wizerunkiem przed wielkimi wystąpieniami czuwa aż 70 osób! Trzeba przyznać, że jest to imponująca liczba, której nie powstydziłyby się największe światowe diwy pokroju Mariah Carey.

O wizerunek gwiazdy dba prawie 70 osób! Artystka ma osobnych fryzjerów od koków i upięć, inni zaś dbają o kolor jej włosów oraz cięcie. Chętnie korzysta też z pomocy stylistów bo wciąż szuka nowych pomysłów, jak zaskoczyć swoją publiczność - czytamy w "Party Style".


Magazyn przygotował też wyjątkowy artykuł, w którym szczegółowej analizie poddany jest styl Górniak i jej najlepsze stylizacje z ostatnich kilkunastu miesięcy. Komplementów wokalistce nie szczędzą też osoby z polskiego świata mody.

To prawdziwa diwa, która perfekcyjnie przygotowuje się do każdego wyjścia czy występu. Jej stylizacje są zawsze konsekwentne i przemyślane. Gwiazda nic nie pozostawia przypadkowi - zachwyca się w rozmowie z "Party Style" duet projektantów Bohoboco - Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach.


Możemy się tylko zgodzić! A już 10 października Edyta będzie główną gwiazdą na wielkiej gali rozdania nagród Fashion Magazine. Gwiazda wykona kilka piosenek. Tymczasem najlepsze stylizacje diwy:

2/11
Edyta Górniak na gali "1000 razy M jak Miłość"
AKPA
3/11
Edyta Górniak na konferencji The Voice of Poland 3
ONS
4/11
Edyta Górniak na Sopot Top of the Top Festival 2013
ONS
5/11
Edyta Górniak podczas pierwszego dnia Sopot Top of the Top Festival 2013
ONS
6/11
Edyta Górniak podczas pierwszego dnia Sopot Top of the Top Festival 2013
ONS
7/11
8/11
9/11
Edyta Górniak na imprezie "Fashion Magazine"
10/11
Edyta Górniak na gali Viva! Najpiękniejsi 2012
11/11
Edyta Górniak w kocu na gali Miss Polonia 2012
Więcej na temat Edyta Górniak