Party Stories
Witold Pyrkosz
East News
Newsy

Żona wciąż nie pogodziła się ze śmiercią Witolda Pyrkosza. Gwiazdor "M jak miłość" odszedł 4 lata temu

Witold Pyrkosz był uwielbianym aktorem z wybitną i bardzo długą karierą. Mimo że od śmierci artysty minęło już cztery lata, z tą stratą nie może pogodzić się jego żona.

Witold Pyrkosz zmarł 22 kwietnia 2017 roku. Jego odejście poruszyło miliony widzów i fanów talentu aktora, a przede wszystkim najbliższych aktora. W czwartą rocznicę śmierci w rozmowie z "Faktem" Witolda Pyrkosza wspomina żona, Krystyna Pyrkosz. Ich małżeństwo trwało ponad 50 lat. Do dziś wdowa nie może pogodzić się z tą stratą...

Ostatnie chwile Krzysztofa Krawczyka. Kilka godzin przed śmiercią opublikował wyjątkowy wpis

4. rocznica śmierci Witolda Pyrkosza. Żona Krystyna: "Nie mogę uwierzyć, że odszedł i nie mogę sobie z tym poradzić"

Witold Pyrkosz zmarł w wieku 90 lat cztery lata temu. Jego żona Krystyna do dziś nie pogodziła się z tą śmiercią. Jak mówi w najnowszym wywiadzie, w jej przypadku czas ani trochę nie leczy ran.

Bardzo mi męża brakuje. Choć nie ma go ze mną już cztery lata, to ciągle w to nie mogę uwierzyć, że odszedł i nie mogę sobie z tym poradzić. Czas w moim przypadku nie zabliźnia ran. Przecież byliśmy razem ponad 50 lat, całe moje dorosłe życie. On zawsze był ze mną. Wszystko mi go w domu przypomina - mówi w wywiadzie z "Faktem".

Krystyna Pyrkosz zaznacza, że jej mąż był wyjątkowym człowiekiem. Przez 50 lat małżeństwa udało im się osiągnąć niesamowitą więź, a ich relacja była wyjątkowo:

Przede wszystkim był wspaniałym mężem. Przysiadł się do mnie w Krakowie w kawiarni, gdy miałam 17 lat i tak ze mną już siedział do śmierci. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Witek był miłością mojego życia. Miałam z nim wspaniałe życie. Szliśmy razem ramię w ramię. Byliśmy bardzo udanym małżeństwem - dodaje. 

W wywiadzie żona Witolda Pyrkosza wspomina także jego pracę na planie "M jak miłość". Jak sama przyznaje, nie śledzi już tego serialu, odkąd jej mąż przestał w nim grać. 

Zobacz także: Teresa Lipowska o "M jak miłość" i Witoldzie Pyrkoszu. Zdradziła jego największy sekret!

Witold Pyrkosz była aktorem z wybitnym dorobkiem artystycznym. Jego współpracownicy z planu "M jak miłość," szczególnie ci dużo młodsi wspominają, że nigdy nie dało się odczuć, żeby aktor się wywyższał. 

Witold Pyrkosz i Małgorzata Kożuchowska na planie
East News

Witold Pyrkosz zmarł w wieku 90 lat. Ze swoją żoną Krystyną był 50 lat! Poznali się, gdy ona miała 17.

Witold Pyrkosz z żoną Krystyną
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Krystyna Pyrkosz, Witold Pyrkosz
East News
Newsy
Żona Pyrkosza PIERWSZY RAZ o jego śmierci "Jeszcze był świadom i wtedy nagle... Nie było mnie przy nim, gdy umierał"
Wzruszające słowa Krystyny Pyrkosz.

Krystyna Pyrkosz udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci Witolda Pyrkosza. Żona zmarłego aktora opowiedziała w "Super Expresse" o swoim wielkim żalu po śmierci ukochanego męża. Krystyna i Witold Pyrkoszowie byli razem przez 54 lat. Dzieliło ich 19 lat różnicy. Mimo tego, udało im się stworzyć zgodne  i bardzo szczęśliwe małżeństwo.  Krystyna Pyrkosz nie ukrywa, że odejście męża jest dla niej wielką, nieodżałowaną stratą. W wywiadzie zdradziła, jak wyglądały ostatnie chwile aktora.   Zobacz też:  Pyrkosz stracił dla niej głowę! Kim jest Krystyna, jego żona młodsza o 19 lat? Poznaj ich historię   Krystyna Pyrkosz o śmierci męża Po prostu dostał zapalenia płuc. Pojechał do szpitala, leżał na OIOM-ie przez trzy tygodnie i trzy dni. Pojechał z zapaleniem płuc, a w szpitalu miał dwa razy zatrzymanie akcji serca. Jeszcze był świadom i wtedy nagle dostał udaru... To była kropka nad i.  Przez tydzień nie miał świadomości. Nie było z nim już kontaktu. Lekarze rozmawiali ze mną, wiedziałam, co się stanie... Taki miałam poranek, że dostałam telefon ze szpitala. Nie było mnie przy nim. Ale z mężem już nie było kontaktu  - zdradziła Krystyna Pyrkosz w "Super Expressie". Krystyna Pyrkosz nie wyobraża sobie życia bez męża.  Ja nie wiem, co ja teraz zrobię. Najchętniej tobym się położyła obok męża i żeby nas razem pochowali. Ja się wykończę. Długo to nie potrwa - powiedziała Pyrkosz.   Witold Pyrkosz zmarł 22 kwietnia 2017 roku.   Pogrzeb aktora odbędzie się w piątek (29 kwietnia) o godzinie 13:00 w Górze Kalwarii.   Polecamy:  Witold Pyrkosz zmarł w wieku 90 lat. Jak zyskał miano „króla polskich seriali”?   Witold Pyrkosz, znany m.in. z serialu "M jak miłość", zmarł 22 kwietnia 2017 roku. Miał 90 lat.   Z żoną Krystyną byli razem przez 54...

Ostatni wywiad z Witoldem Pyrkoszem o żonie Krystynie
EastNews/ONS
Newsy
Ostatni wywiad z Witoldem Pyrkoszem. Zdradził, jak utrzymał przy sobie młodszą o 19 lat żonę Krystynę. Wzruszające WIDEO
Oglądamy ten wywiad ze łzami w oczach...

Witold Pyrkosz nie żyje. Aktor znany przede wszystkim z serialu TVP2 „M jak miłość”, a wcześniej m.in. z „Janosika”, „Alternatywy 4” i „Vabank” przed śmiercią, w grudniu 2016 roku, udzielił ostatniego wywiadu dla telewizji NOWA TV. W wywiadzie mówił o swoich miłostkach i miłościach, a przede wszystkim o tej największej - żonie Krystynie (Zobacz także:  Historia miłości Witolda Pyrkosza i jego żony. 19 lat różnicy wieku nie przeszkodziła im być razem).   Zobacz OSTATNI WYWIAD Z WITOLDEM PYRKOSZEM:   Witold Pyrkosz nie żyje. Miał 90 lat Przez 17 lat Witold Pyrkosz wcielał się w Lucjana Mostowiaka, dobrego ojca, dziadka, pradziadka, który kocha nalewki, jabłka i szachy... Pokochała go za to cała Polska. Ale znamy go też z innych ról... (Więcej: "Król polskich seriali" nie żyje. Wspominamy kultowe role Witolda Pyrkosza)   Sam Pyrkosz o swojej prywatności nie mówił dużo. Zawsze podkreślał, że jedyną miłością w jego życiu była jego żona Krystyna.   Zobacz: Łepkowska wspomina Witolda Pyrkosza. "Liczyliśmy się z tym, mi ał 90 lat, ale i tak wydawało się, że będzie wieczny..."   Zobacz więcej:  Nie żyje Pyrkosz. "Miał problemy ze zdrowiem, ale kochał życie" Wspomnienia aktorów i przyjaciół   Witold Pyrkosz miał 90 lat.   Jego przyjaciele, rodzina, fani nie mogą pogodzić się ze stratą.

Witold Pyrkosz zmarł w wieku 90 lat
Eastnews
Newsy
Znamy przyczynę śmierci Witolda Pyrkosza. Na co chorował słynny aktor?
Ostatnie tygodnie życia spędził w szpitalu. Dlaczego tam trafił?

Znamy przyczynę śmierci Witolda Pyrkosza . 22 kwietnia, w sobotę, w mediach pojawiła się smutna wiadomość o śmierci słynnego aktorka. Kilka godzin później Ilona Łepkowska w rozmowie z TVN24 przyznała, że Witold Pyrkosz od jakiegoś czasu przebywał w szpitalu, gdzie walczył z chorobą. Nikt wówczas nie wiedział, na co zachorował jeden z ulubionych gwiazdorów serialu "M jak miłość". Portal Viva.pl podał, co było przyczyną śmierci Witolda Pyrkosza. Okazuje się, że aktor trafił do szpitala z zapaleniem płuc.  Zobacz także:  Lipowska o 17 latach grania żony Pyrkosza "Scenariusz pozwalał nam powiedzieć 'kocham cię', tego już nie będzie" Przyczyny śmierci Witolda Pyrkosza Według doniesień portalu Witold Pyrkosz trafił do szpitala z zapaleniem płuc. Niestety, w trakcie leczenia pojawiły się komplikacje. Słynny, 90-letni aktor doznał udaru, który doprowadził do jego śmierci. Odejście Witolda Pyrkosza wstrząsnęło jego kolegami z pracy. W rozmowie z Super Expressem ekipa "M jak miłość" z ogromnym wzruszeniem wspomina aktora, który przez wiele lat wcielał się w postać serialowego Lucjana Mostowiaka.  Spodziewaliśmy się, że może się tak zdarzyć, ale zawsze się myśli, że może jednak jakoś inaczej się to skończy. Jest mi bardzo smutno, bardzo przykro  - w rozmowie z Super Expressem przyznała Ilona Łepkowska.  Jestem zaszokowana, bo to się stało nagle. Nie wiedziałam o jego stanie zdrowia, bo mieliśmy dwa miesiące przerwy w nagraniach serialu. Parę dni temu dowiedziałam się, że był chory. Jak przyszłam w piątek na plan, dowiedziałam się, że będą zmiany w tekście. Okazało się, że to właśnie z powodu choroby Witka. Teraz okazuje się, że nie żyje - w rozmowie z tabloidem zdradziła Teresa Lipowska. Zobacz także:  Witold Pyrkosz zmarł w wieku 90 lat. Jak zyskał miano „króla polskich seriali”? Witold...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner