Martyna Gliwińska z synem Kazimierzem.jpg
Instagram

Trendy wiosna i lato 2020. Martyna Gliwińska z synkiem w bliźniaczych stylizacjach!

Martyna Gliwińska z synem Kazimierzem.jpg
Instagram

Martyna Gliwińska urodziła synka, któremu dała na imię Kazimierz. Ojcem dziecka jest Jarosław Bieniuk, który ma także troje dzieci ze związku z Anną Przybylską. Młoda mama chętnie chwali się pierwszymi chwilami spędzonymi z dzieckiem. Na ostatnim z opublikowanych fotek pozują w bliźniaczych stylizacjach. Martyna wybrała jeden z najgorętszych kolorów tej wiosny. Lubicie bliźniacze stylizacje rodzic - dziecko? Trzeba przyznać, że Martyna i Kazik wyglądają uroczo. 

Zobacz także: Martyna Gliwińska pokazała pokoik dla dziecka! "Nie musi być różowy"

Martyna Gliwińska z synem w beżowych stylizacjach. Hit na wiosnę 2020

Mały Kazik to prawdziwy model, czego dowodem są urocze zdjęcia publikowane przez jego mamę, Martynę Gliwińską. Chłopczyk urodził się w marcu 2020 roku. 
Martyna Gliwińska cieszy się pierwszymi dniami spędzonymi w towarzystwie swojego synka. W sieci pojawiły się ich pierwsze wspólne fotki. Szczęśliwa mama czuwa podczas drzemki Kazia i prezentuje fanom ich bliźniacze beżowe stylizacje! Beż znowu wrócił do mody, dlatego trendy na wiosnę 2020 na pewno ucieszą fanki minimalizmu!

Bluzy w stylu Martyny dostępne są m. in. w Reserved w promocji za 24,90 zł lub w H&M za 59,99 zł. Z kolei bawełniane piżamki i body dla niemowląt w tym samym kolorze można dostać w H&M w cenie niecałych 70 zł za 3 szt. lub w Reserved za 29,99 zł za sztukę. 

Zobacz także: Martyna Gliwińska pokazała twarz synka Kazimierza! Podobny do Jarosława Bieniuka?

Martyna Gliwińska i jej synek Kazimierz w bliźniaczych stylizacjach. Jak oceniacie beżowe stylówki mamy i synka? 

Martyna Gliwińska z synem Kazimierzem.jpg
Instagram

Minimalistyczne body niemowlęce modne na wiosnę 2020 dostępne są w sieciówkach. W H&M kupisz je za 69,99 zł za 3 sztuki. 

Beżowe niemowlęce body na wiosnę 2020
Mat. promocyjne

 

Więcej na temat Martyna Gliwińska
Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40