Martyna Gliwińska w ciąży
Instagram

Martyna Gliwińska pokazała pokoik dla dziecka! "Nie musi być różowy"

Martyna Gliwińska w ciąży
Instagram

Martyna Gliwińska wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Ojcem dziecka jest Jarosław Bieniuk. Para nie jest razem, jednak w ostatnim wywiadzie Martyna wyznała, że jest gotowa na samotne macierzyństwo. Nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest Gliwińska, jednak zaczęła już myśleć o tym, jak udekorować pokoik dla pociechy. Okazuje się, że standardowe kolory wybierane przez rodziców nie są w jej guście. Zobaczcie, jakie ma pomysły na urządzenie wnętrza!

Jak urządzić pokój dziecka?

Martyna Gliwińska pracuje jako architekt i projektant wnętrz. Z pewnością może pochwalić się tak wielkim CV jak Dorota Szelągowska. Być może gwiazda TVN-u wkrótce doczeka się konkurencji! Gliwińska pochwaliła się na Instagramie fotkami różnych pokoików dziecięcych. Najprawdopodobniej to ona je zaprojektowała. Jak widać, nie wszyscy rodzice chcą kolorowe ściany dla swoich maleństw. 

Dziś coś dla przyszłych rodziców ! Pamiętajcie, że pokoik dla Waszego dziecka nie musi być różowy, landrynkowy, w koronki i falbanki (choć może, kwestia fantazji ;))! Wasze dziecko to mały człowiek, który też doceni dobry design ;) Enjoy 👶🏻🤗😻 - napisała. 

Czy Martyna Gliwińska w takim stylu urządzi pokój swojego dziecka? Wszystko na to wskazuje. Gwiazda ostatnio zasugerowała fanom na Instagramie, że urodzi chłopca. Gdyby była to prawda, to Jarosław Bieniuk doczekałby się trzeciego syna! Sportowiec ze związku z Anną Przybylską ma trójkę dzieci: Oliwkę, Szymona oraz Jasia. 

Zobacz także: Martyna Gliwińska poznała już płeć dziecka? Brzuszek jest coraz bardziej widoczny!

Niestety, kontakty między Martyną i Jarkiem nie są najlepsze. Przypomnijmy, para zaczęła się ze sobą spotykać dwa lata po śmierci Anny Przybylskiej. Ich związek był nieco burzliwy. Oficjalnie gwiazdy zakończyły relację w połowie 2018 roku. Niedawno okazało się, że  wciąż utrzymują bliski kontakt, a już za kilka miesięcy powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Para nie wróciła do siebie. Martyna pociechę wychowa sama. 

Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem - powiedziała Gliwińska w jednym z wywiadów.

Zobaczcie pokoje, które pokazała Gliwińska. Co myślicie o takich wnętrzach?

Brzuszek Gliwińskiej jest już widoczny!

Martyna Gliwińska
Instagram

 

Więcej na temat Martyna Gliwińska
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09