Alicja Bachleda-Curuś sprzedaje dom
ONS
Newsy

Wiemy, jak wygląda szkoła syna Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella!

Wygląda imponująco

Od września syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella, Henry Tadeusz zaczyna naukę w szkole. To ważny moment dla całej rodziny, dlatego aktorka i gwiazdor Hollywood przygotowują się do niego od wielu tygodni. Alicja porzuciła nawet czytanie scenariuszy filmowych, żeby móc skupić się na poszukiwaniach odpowiedniej szkoły dla syna!

Są rzeczy ważniejsze. Jestem matką, a dopiero potem aktorką - mówiła Alicja w jednym z wywiadów.

Na jaką szkołę w końcu się zdecydowali? Jak dowiedziała się “Rewia”, wybór padł na Campbell Hall School, która znajduje się na północy Hollywood, blisko domu Alicji Bachledy-Curuś. Aktorce zależało na tym, żeby jej syn trafił do szkoły, która ma szeroką ofertę dla dzieci uzdolnionych artystycznie. Uczniowie Campbell Hall School nie tylko uczą się śpiewać i tańczyć, ale też rozwijają swoje pasje sportowe. Do swojej dyspozycji mają m.in. kort do tenisa, boisko do siatkówki, kosztykówki, rugby oraz futbolu amerykańskiego! Po lekcjach mogą również uczęszczać na lekcje jazdy konnej.

 

Takie luksusy mają oczywiście swoją cenę. I to nie niską! Za rok nauki trzeba zapłacić nawet 33 tysięcy dolarów. Dla Colina Farrella, który jest jednym z najlepiej opłacanych aktorów w Hollywood nie są to duże kwoty, dlatego jego syn będzie uczył się w jednej z najlepszych szkół w Los Angeles, którą skończyły m.in. bliźniaczki Olsen.

Zobacz na Polki.pl: Alicja Bachelda-Curuś nie oszczędza na swoim synu
 ONS
Newsy
Bachleda-Curuś inwestuje w edukację syna. Wysłała go do bardzo drogiej szkoły
Wiemy, ile za nią zapłaci!

Choć Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell nie wychowują syna Henryka wspólnie, to bardzo dbają o jego przyszłość. Wszelkie doniesienia na temat ich wspólnego syna wzbudzają ogromne zainteresowanie mediów i wszyscy zastanawiają się, jak wygląda ich prywatne życie. Podobno rodzicom bardzo leży na sercu, by zapewnić Henrykowi dobry start w przyszłość. Dlatego już teraz postanowili nie szczędzić pieniędzy na jego edukację. Zobacz: Bachleda-Curuś do Krupińskiej: Jesteś chora psychicznie! Jak podał "Fakt", syn Bachledy-Curuś i Farrella będzie uczęszczał do jednej z najlepszych szkół w Hollywood. 6-letni dziś Henry zostanie uczniem Campbell Hall School. Podobno roczny koszt edukacji w tej szkole to kwota około 33 tysięcy dolarów, więc mniej więcej 100 tysięcy złotych. Ciekawe, czy w nowej szkole Henryk będzie mógł również uczyć się języka ojczystego swojej matki, czy pozostanie wyłącznie przy angielskim. Jak myślicie? Zobacz na Polki.pl: Elegancka i stylowa Alicja Bachleda-Curuś

ONS
Newsy
Alicja i Colin RAZEM świetują urodziny syna
Wrócą do siebie?

Syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella dzisiaj kończy dwa lata. Z tej okazji rodzice przygotowali dla dziecka niespodziankę. Para zdecydowała podać sobie ręce na zgodę i zorganizowała kameralne przyjęcie dla Henrego Tadeusza , które spędzą we własnym gronie. Alicja i Colin specjalnie wcześniej wrócili z planów filmowych żeby móc na spokojnie przygotować się do tego ważnego wydarzenia. - Zdecydowali się zrobić Heniowi prezent w postaci przyjęcia urodzinowego z tatą i mamą u boku. Alicja nie do końca wierzyła, że to się uda, ale Colin dotrzymał słowa. To będzie kameralna uroczystość - powiedziała w rozmowie z "Faktem" osoba z otoczenia Alicji. Myślicie, że ta okazja ociepli relację Alicji i Colina? chimera

ONS
Newsy
Syn Alicji i Colina zagra w reklamie?
2-letni Henry Tadeusz już zacznie karierę?

Nic tak nie przyciąga jak sławne nazwisko. Okazuje się, że syn hollywoodzkiego gwiazdora Colina Farrella i naszej eksportowej gwiazdy, Alicji Bachledy-Curuś ma szansę rozpocząć już karierę. Jak donosi "Fakt" jedna z polskich agencji reklamowych zaproponowała 2-letniemu Henry'emu Tadeuszowi udział w reklamie. Niestety Alicja odmówiła. Czyżby dlatego, że Henry jest zbyt mały? Gazeta spekuluje, że powodem odmowy mogła być zbyt mała stawka - 25 tysięcy dolarów. Czyżby syn gwiazd filmu powinien zacząć od stawki z sześcioma zerami? A może Alicja widzi dla swojego synka zupełnie inną karierę?

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner