Kayah opublikowała na Instagramie pilne oświadczenie, w którym informuje o ważnych zmianach w swoim życiu zawodowym. Okazuje się, że artystka podjęła decyzję o zakończeniu współpracy z Tomaszem Grewińskim, z którym założyła agencję Kayax. Kayah ogłosiła, kto teraz będzie zajmował się jej działalnością artystyczną.

Reklama

Wielka rewolucja w życiu zawodowym Kayah

Kayah już od wielu lat jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Chyba każdy zna jej największe hity, takie jak "Tesosteron", "Po co" czy "Supermenka". Ostatnio Kayah zachwyciła swoim występem podczas Sylwestrowej Mocy Polsatu i porwała publiczność na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Niestety, kilka dni po sylwestrowym koncercie artystka przekazała ważną informację. Okazuje się, że gwiazda rozstaje się z wytwórnią Kayax, którą prowadziła od ponad dwóch dekad.

Pragnę poinformować, że z dniem 2 stycznia 2024 r. uległa rozwiązaniu moja współpraca menadżerska z panem Tomaszem Grewińskim prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą ''Tomasz Grewiński KAYAX''
czytamy w oświadczeniu Kayah.

Zobacz także: Doda i Kayah ujawniły, co im wywróżono na 2024 rok. Doda nagle gwałtownie zareagowała

16.08.2022 Sopot Top Of The Top Sopot Festival 2022 Dzien pierwszy Fot. Wojciech Strozyk/REPORTER N/z: Kayah
East News, WOJCIECH STROZYK/REPORTER

W dalszej części swojego oświadczenie Kayah poinformowała, kto teraz będzie zajmował się jej działalnością artystyczną.

Od dnia 3 stycznia 2024 r. wszelkie moje działania artystyczne prowadziła będzie firma ArtRooijens. W sprawach współpracy uprzejmie informuję więc o kontakt wyłącznie z ArtRooijens pod adresem mailowym: biuro.kayah@gmail.com.

Artystka ma nadzieję, że Tomasz Grewiński doprowadzi do realizacji wcześniej zaplanowanych koncertów z jej udziałem.

Zobacz także
Jednocześnie wskazuję, że liczę na to, iż pan Tomasz Grewiński doprowadzi do profesjonalnej realizacji koncertów i innych działań, na które pan Tomasz zawarł już umowy oraz wyrażam moją gotowość do realizacji tych koncertów i działań na uzgodnionych zasadach
czytamy w oświadczeniu.

Zobacz także: Kayah w żałobie, ponura wiadomość gruchnęła z samego rana. "Wielki żal! Nic z tego nie rozumiem"

Kayah potwierdziła rozstanie z partnerem
East News
Reklama

Dlaczego Kayah podjęła decyzję o zakończeniu współpracy z Tomaszem Grewińskim? Artystka zapowiedziała już kolejne oświadczenie, w którym odniesie się do sprawy.

Odnośnie mojej współpracy z panem Tomaszem Grewińskim wydane zostanie oddzielne oświadczenie.
napisała Kayah.
Reklama
Reklama
Reklama