Ilona z "Rolnik szuka żony" poinformowała o wielkich zmianach w swoim życiu. Okazuje się, że Ilonę i Adriana czeka prawdziwa rewolucja! Zaledwie kilka dni temu byli uczestnicy ostatniej edycji hitu Telewizyjnej Jedynki zdradzili, że otworzyli własną stajnię. Teraz okazuje się, że to dopiero początek zmian w ich związku!

Reklama

Ilona i Adrian zamieszkają razem?

Ilona i Adrian już od blisko roku tworzą szczęśliwy związek. Niestety, jak sama partnerka rolnika przyznała, nie mogą spędzać ze sobą tyle czasu, ile by chcieli- wszystko przez dzielącą ich odległość. Jakiś czas temu, kiedy przez kilka tygodni para nie pokazywała w sieci wspólnych zdjęć, internauci zaczęli podejrzewać, że ich związek przechodzi kryzys. Ilona zdementowała wówczas wszystkie plotki i przyznała, że mieszka aż 300 km od Adriana.

Niestety nie da się być zawsze razem. Dzieli nas jednak 300 km...- pisała niedawno Ilona.

Teraz wszystko wskazuje na to, że zakochani postanowili to zmienić i już wkrótce zamieszkają razem! Skad takie podejrzenie? Ostatnio Ilona i Adrian pochwalili się, że otworzyli własną stajnię w okolicach domu rolnika, a teraz Ilona zdradziła, że właśnie urządzają nowe mieszkanie!

Cześć wszystkim! Dawno mnie tutaj nie było ponieważ jak wiecie jesteśmy mocno zajęci razem z Adrianem urządzaniem nowego mieszkania no i stajni - przyznała szczerze partnerka Adriana.

Mamy nadzieję, że wkrótce zakochani pochwalą się pierwszą fotką w ich wspólnego gniazdka!

Zobacz także: Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zdradziła płeć dziecka! Będzie syn czy córka?

Zobacz także

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" urządzają nowe mieszkanie i stajnię.

Instagram

Para podjęła ważną decyzję dotyczącą wspólnej przyszłości.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama