Top Model - relacja z 11. odcinka

Wielkie zmiany w finale "Top Model"! Tego jeszcze nie było w show TVN!

Top Model - relacja z 11. odcinka

Wielki finał najnowszej edycji "Top Model" zbliża się wielkimi krokami! Już 18 listopada poznamy nazwiska osób, które w kolejnej odsłonie show TVN będą walczyć o zwycięstwo podczas odcinka na żywo. W wielkim półfinale spotkają się  Klaudia El Dursi, Sandra Dorsz, Stanisław Obolewicz, Dawid Woskanin i Olga Kleczkowska. Przypominamy, że tydzień temu z programem "Top Model" musiała pożegnać się Kinga Wawrzyniak. Teraz z pewnością wszyscy zadają sobie pytanie, kto wejdzie do wielkiego finału show. Ile osób odpadnie w półfinale programu? Wiemy!

Wielkie zmiany w "Top Model"

Najnowsza edycja "Top Model" zaskakuje od samego początku. Już podczas castingów okazało się, że jurorzy po raz pierwszy w historii mogą wręczyć "złoty bilet", dzięki któremu uczestnik lub uczestniczka automatycznie przechodzi do domu modelek i modeli. Jak już wiemy, otrzymała go Klaudia El Dursi. Teraz okazuje się, że "złoty bilet" to nie koniec zmian w ósmej edycji show TVN! Jak udało się nam dowiedzieć, w wielkim finale spotkają się nie trzy, ale... cztery osoby! 

Oznacza to, że w półfinale odpadnie tylko jedna osoba, a w ostatnim odcinku najnowszej odsłony "Top Model" zobaczymy aż czterech uczestników show. Kto będzie walczyć o zwycięstwo? Klaudia El Dursi, Sandra Dorsz, Stanisław Obolewicz, Dawid Woskanin czy Olga Kleczkowska? Kto jest Waszym faworytem tej edycji?

Zobacz także: Tego nie wiecie o Klaudii El Dursi! Jak trafiła do show-biznesu? Jak wygląda jej partner?

Zmiany w programie "Top Model"

Joanna Krupa, Marcin Tyszka Top Model
Instagram

W finale show wystąpią 4 osoby

Joanna Krupa, Marcin Tyszka Top Model
Eastnews

 

Więcej na temat Top Model
Przeładuj

Występ 14-letniej Wiktorii poruszył jurorów "The Voice Kids"! To ona wyra show TVP?

zobacz 00:47