Finalistki 5. edycji Projekt Lady
x-news TVN

Wielki finał "Projekt Lady" już za nami! Kto wygrał 5. edycję programu? 

Finalistki 5. edycji Projekt Lady
x-news TVN

Ostatni odcinek piątej edycji programu "Projekt Lady" już za nami! W miniony poniedziałek, 23 listopada, poznaliśmy zwyciężczynię hitowego show prowadzonego przez Małgorzatę Rozenek. W wielkim finale spotkały się Dagmara Czerwińska, Samanta Rachuba oraz Marcelina Herzyk. Która z uczestniczek przeszła największą przemianę i wygrała "Projekt Lady"?

Finał 5. edycji "Projekt Lady"

"Projekt Lady" to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych programów TVN. Show już od pierwszej edycji prowadzi Małgorzata Rozenek, a rolę mentorek pełnią Irena Kamińska- Radomska i Tatiana Mindewicz - Puacz. W piątej edycji wystąpiło trzynaście uczestniczek, ale w finale znalazły się już tylko trzy dziewczyny. Dagmara Czerwińska, Samanta Rachuba i Marcelina Herzyk na naszych oczach przeszły ogromną przemianę, ale zwyciężyć mogła tylko jedna  z nich. 

Zdaniem mentorek zwycięstwo należało się... Dagmarze Czerwińskiej! Dagmara ma 23 lata i pochodzi z Chmielnika. Zwyciężczyni piątej edycji "Projektu Lady" studiuje kosmetologię na Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach. 

Cały czas w to nie wierzę. Nie stawiałam na siebie. To jest takie przypieczętowanie tego wszystkiego, co tutaj zrobiłam. Ze się zmieniłam!- mówiła Dagmara Czerwińska.

Dagmara Czerwińska otrzymała stypendium w Eurocentres Language Cambridge School w Wielkiej Brytanii.

Gratulujemy!

Zobacz także: Oglądasz „Projekt Lady”? Sprawdź, czy Ty jesteś prawdziwą damą! PSYCHOTEST!

Dagmara Czerwińska wygrała 5. edycję "Projektu Lady".

 

A tak Dominika prezentowała się zanim wzięła udział w show!

 

Wielki finał programu TVN już za nami.

Małgorzata Rozenek z mentorkami z Projekt Lady
East News

 

Więcej na temat Projekt Lady
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44