Najlepsze fryzury walentynkowe, które zrobisz w pięć minut /Julia Wieniawa
East News

Wiadomo z kim zatańczy Julia Wieniawa w "Tańcu z gwiazdami"! Inni mogą jej pozazdrościć!

Najlepsze fryzury walentynkowe, które zrobisz w pięć minut /Julia Wieniawa
East News

Julia Wieniawa to jedna z największych gwiazd 11. edycji "Tańca z gwiazdami"! Fani aktorki już nie mogą się doczekać, aż zobaczą swoją idolkę na tanecznym parkiecie. Wszyscy jednak zastanawiali się, kto będzie jej tanecznym partnerem. Jak udało się dowiedzieć Plotek.pl, aktorka zatańczy z prawdziwą legendą tego programu - Stefano Terazzino! Inni uczestnicy naprawdę mogą jej pozazdrościć!

Zobacz także: Ile edycji wygrał Stefano? Z kim w finale walczyła Aneta Zając? QUIZ z "Tańca z gwiazdami"

Julia Wieniawa zatańczy ze Stefano Terazzino!

Julia Wieniawa niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdziła swój udział w 11. edycji "Tańca z gwiazdami"! Jej nazwisko należy do grona najbardziej gorących spośród wszystkich uczestników show. Na ten moment produkcja nie zdradza jednak szczegółów dotyczących partnerów gwiazd, jednak portalowi Plotek.pl udało się już dowiedzieć, że tanecznym partnerem Julki będzie sam Stefano Terazzino! Tancerz ma na swoim koncie kilka wygranych i wiele gwiazd marzy o tym, aby to właśnie on partnerował im podczas programu. Jak się okazuje, to ogromne szczęście będzie miała właśnie Julia Wieniawa!

- Julka jest podekscytowana, bo Stefano to najbardziej utytułowany tancerz "Tańca z Gwiazdami", do tego realizuje się też aktorsko i muzycznie jak ona, wiec szybko znajdą wspólny język - powiedziała portalowi Plotek.pl osoba związana z produkcją. 

Stefano Terazzino ma na swoim koncie aż cztery zwycięstwa w programie. Zdobył je kolejno z Kingą Rusin, Agatą Kuleszą, Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz. Czy uda mu się sięgnąć po kryształową kulę także z Julią Wieniawą? O tym przekonamy się już niedługo, bowiem pierwszy odcinek tanecznego show startuje już 6 marca 2020 roku! 

Będziecie trzymać kciuki za Julię i Stefano?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No i stało się! Większość z Was już się domyślała o jaką niespodziankę chodziło... nic dziwnego, skoro ta informacja przeciekła dawno do mediów 😅 Ale dopiero teraz mogę oficjalnie potwierdzić swój udział w kultowym „Tańcu z gwiazdami”. Już jako mała dziewczynka marzyłam o zatańczeniu na tym słynnym parkiecie, ale dopiero teraz poczułam, że jest to dobry czas! Czuję naprzemiennie strach i podekscytowanie tym faktem. Nie ukrywam, że to będzie dla mnie coś zupełnie nowego, ponieważ nigdy nie uczyłam się tańca towarzyskiego. Mam nadzieję, że sobie poradzę i będziecie mnie wspierać podczas tej przygody. Bardzo, ale to bardzo się cieszę, że Was mam i oczywiście liczę na Wasze głosy 🤪🥰

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Fani już nie mogą się doczekać, aż zobaczą aktorkę w tanecznej rywalizacji!

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51