Fani martwią się o zdrowie Roberta Lewandowskiego i zastanawiają się kiedy piłkarz może pojawić się na boisku. Kilka dni temu kapitan Polski doznał bolesnej kontuzji. Jednak jak się okazuje ws. zdrowia Roberta "jest postęp" i być może piłkarz niedługo wróci do gry. Fani mają powody do radości?

Reklama

Kiedy Robert Lewandowski pojawi się na boisku?

Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, dlatego jego nieobecność na meczu z Holandią, może bardzo zaszkodzić Biało-Czerwonym. "Lewy" doznał poważnej kontuzji podczas towarzyskiego spotkania z Turcją. W sprawie zdrowia piłkarza wypowiedział się selekcjoner Michał Probierz i jak przyznał, Lewandowski jest coraz bliżej powrotu do gry. Oznajmił również kiedy możemy spodziewać się powrotu Lewandowskiego na boisko.

Rzeczywiście, jest postęp jeśli chodzi o Roberta i na pewno sztab medyczny robi wszystko, żeby postawić go na nogi
- wyznał selekcjoner Michał Probierz podczas konferencji prasowej.
Druzgocące wieści ws. Roberta Lewandowskiego
Andrzej Iwanczuk/REPORTER/East News

Jak przyznał selekcjoner Michał Probierz podczas konferencji prasowej w Hanowerze, Robert Lewandowski może pojawić się na meczu z Austrią, z którą Polska zmierzy się 21 czerwca.

Postęp oznacza, że wychodzi. Może być naderwanie duże, a może być naderwanie małe. Oficjalne stanowisko przekazałem, ono jest przekazane przez doktora. Robert najprawdopodobniej na mecz z Austrią wyjdzie
- oznajmił Michał Probierz.
Robert Lewandowski
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Również wysłannik WP SportoweFakty na Euro 2024 Dariusz Faron zabrał głos w tej sprawie, jednak z jego informacji wynika, że Robert Lewandowski, może pojawić się dopiero na trzecim meczu z Francją, który odbędzie się 25 czerwca.

Ostatnie doniesienia mówią o tym, że na trzeci mecz z Francją (Lewandowski - przyp. red.) powinien być gotowy. Szanse powinny być dużo większe niż na spotkanie z Austrią. Zewsząd słyszy się, że trzeba być ostrożnym z ferowaniem wyroków. Od osób z otoczenia kapitana reprezentacji usłyszałem, że oczywiście ten pierwszy moment był dla niego bardzo trudny, bo to jest duży cios na starcie mistrzostw Europy. Natomiast sam Robert doskonale wie, że tutaj głowa jest kluczowa. Szybko się pozbierał. Mentalność na najwyższym poziomie
- relacjonował Dariusz Faron dla WP SportoweFakty.

Trzymamy za Roberta Lewandowskiego mocno kciuki i już nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy go na boisku!

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Robert Lewandowski i Krzysztof Piątek na lotnisku wyglądali jak bracia. Paparazzi zrobili zdjęcia

Robert Lewandowski
Barcelona's Polish forward #09 Robert Lewandowski celebrates scoring his team's first goal during the Spanish Super Cup semi-final football match between Barcelona and Osasuna at the Al-Awwal Park Stadium in Riyadh, on January 11, 2024. (Photo by Fayez NURELDINE / AFP)
Reklama
Reklama
Reklama