Weronika Sowa Ola Nowak Aleksandra Furka Marcin Dubiel Lena Kociszewska i Madzia Wójcik
Nowe pokolenie influencerów na gali
EastNews

Na gali Influencerów Roku jednego z miesięczników pojawiło się mnóstwo gwiazd - m.in. nagrodzeni Julia Wieniawa i Dawid Kwiatkowski, Roksana Węgiel, Agnieszka Kaczorowska czy Natalia Siwiec. Ale wśród nich nie brakowało potężnych w sieci influencerów - youtuberów czy TikTokerów. Dla niektórych była to pierwsza impreza z czerwonym dywanem i ścianką! Kto wypadł najlepiej?

Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz także: Obok stylizacji Roksany Węgiel nie da się przejść obojętnie, ale to nie ona skradła show na imprezie Joya!

1/6
Weronika Sowa
EastNews

Dla Weroniki Sowy była to pierwsza "ścianka" w życiu. Instagramerka, którą śledzi ponad 1,2 mln fanów, zrobiła jednak wielkie wrażenie w małej czarnej. 

2/6
Ola Nowak
EastNews

Na gali Joya pojawiła się również Ola Nowak, prywatnie - koleżanka Weroniki Sowy, Instagramerka i YouTuberka, którą ogląda ponad... milion fanów. 

3/6
Aleksandra Furka
EastNews

Aleksandra Furka, czyli Olciiak na gali magazynu. Olę na Instagramie śledzi ponad 700 tys. fanów. Jej kreacje cieszą się sporym zainteresowaniem dziewczyn, które inspirują się jej stylem!

4/6
Marcin Dubiel
EastNews

Marcin Dubiel doskonale znany jest w sieci, mniej w świecie show biznesu. Ale to za chwilę może się zmienić. Na samym Instagramie jego dokonania śledzi ponad 1,2 mln fanów. Co za wynik! 

5/6
Lena Kociszewska i Madzia Wójcik

Na gali dla influcenerów nie mogło zabraknąć Leny Kociszewskiej, naszej zwyciężczyni w plebiscycie na TikTokGwiazdę Party.pl oraz Madzi Wójcik - zwyciężczyni Big Brothera!

6/6
Anna Markowska
EastNews

Jedna z najpopularniejszych uczestniczek siódmej edycji "Top Model" - Anna Markowska! Choć nie wygrała show, jej kariera nabiera tempa. Na samym Instagramie śledzi ją już ponad 350 tys. fanów.

Kto wyglądał najlepiej?

 

Więcej na temat Instagram