gwiazdy na imprezie Joya
ONS.pl

Środowy wieczór wiele gwiazd postanowiło spędzić na imprezie JOY Influencer Roku 2019. Zjawiły się tam m.in. Julia Wieniawa, Natalia Siwiec, Ewa Chodakowska, Zuza Jabłońska, Roksana Węgiel czy Agnieszka Kaczorowska. Gwiazdy zrobiły wszystko, by wyróżniać się na czerwonym dywanie i trzeba przyznać, że wielu z nich to się udało! Obok niektórych looków nie dało się przejść obojętnie, o czym przekonacie się sami, przeglądając naszą galerię zdjęć. Zobaczcie poniżej stylizacje gwiazd z imprezy! Kto waszym zdaniem wyglądał najlepiej? 

1/11
Roksana Węgiel na imprezie Joya
ONS.pl

Roksana Węgiel kocha tiulowe spódnice, co udowadnia chyba na każdej branżowej imprezie. Młoda gwiazda ma już swój stały i sprawdzony look, który wybiera niemal zawsze, gdy idzie pozować na czerwony dywan. Tym razem dobrała różową tiulową spódnicę do skórzanej różowej kurtki i martensów. 

2/11
Natalia Siwiec na imprezie Joya
ONS.pl

Natalia Siwiec wybrała klasyczną czerń, która nigdy nie wychodzi z mody. Marszczona sukienka wyglądała skromnie, ale - wbrew pozorom - była odważnym wyborem. Nie każda figura może prezentować się dobrze w takiej kreacji! Zaskoczeniem mogą być też buty na niewysokich, choć z pewnością bardzo wygodnych obcasach. 

3/11
Marina na imprezie Joya
ONS.pl

Marina wybrała seksowną mini, która wygląda jakby została stworzona z liści. Ten odważny i z pewnością zwracający uwagę look nam kojarzy się z bohaterką komiksów DC - Poison Ivy ;).

4/11
Dawid Kwiatkowski na imprezie Joya
ONS.pl

Mimo że na czerwonym dywanie stylizacjami zwracały uwagę i zachwycały głównie panie, to jednak nie zabrakło również Dawida Kwiatkowskiego! Tym razem artysta postawił na czerń z elementami srebrna i wyglądał bardzo szykownie!

5/11
Sandra Kubicka na imprezie Joya
ONS.pl

W przeciwieństwie do Dawida, Sandra Kubicka wybrała biel od stóp do głów - postawiła na krótki top, który odsłaniał jej brzuch oraz długą spódnicę. 

6/11
Ewa Chodakowska na imprezie Joya
ONS.pl

Ewa Chodakowska również wybrała stylizację w jednolitym kolorze i padło na czerń. Uwagę zwracają supermodne kozaki za kolana, które co rok są hitem i nic nie wskazuje na to, by w tym sezonie miało się to zmienić. 

7/11
Agnieszka Kaczorowska na imprezie Joya
ONS.pl

Agnieszka Kaczorowska postanowiła zwrócić uwagę cekinami. Błyszcząca bluzka mieniła się blaskiem i ciężko było od niej oderwać wzrok. 

8/11
Zuza Jabłońska na imprezie Joya
ONS.pl

WOW! Zuza Jabłońska zaskoczyła nas już wiele razy, ale na to nie byliśmy gotowi. Uwaga, panie i panowie, oto nowa ikona mody na salonach! Chyba jeszcze nigdy żadna gwiazda nie była tak odważna w doborze swoich ubrań. A co ciekawe, jej ubrania pochodzą z kolekcji marki Cropp! Oznacza to, że nie trzeba wydać majątku, by świetnie wyglądać. My jesteśmy pod wrażeniem!

9/11
Julia Wieniawa  na imprezie Joya
ONS.pl

Tymczasem Julia Wieniawa postanowiła zaprezentować najseksowniejszy look wieczoru i chyba jej się udało, jak myślicie? 

10/11
Łukasz Kędzior z Lukebook.pl

Na imprezie pojawił się również Łukasz Kędzior z Lukebook.pl w stylizacji od Pako Lorente!

11/11
Lena Kociszewska i Madzia Wójcik

Na gali pojawiły się również Lena Kociszewska, zwyciężczyni plebiscytu na TikTokGwiazdę Party.pl oraz Madzia Wójcik, zwyciężczyni "Big Brothera"!

 

Więcej na temat stylizacje gwiazd