Weronika Rosati

Weronika Rosati znowu zakochana! Kim jest nowy partner gwiazdy?

Weronika Rosati

Wreszcie szczęśliwa! Weronika Rosati znowu zaczęła randkować. Od kilku miesięcy gwiazda nowego serialu Polsatu „Zawsze warto!”, spotyka się z tajemniczym brunetem. Jak pisze magazyn "Flesz", ostatnio byli widziani na romantycznym wypadzie do kina i na hulajnogę.

Kim jest człowiek, który zdobył serce aktorki?

 Jej nowy partner jest spoza show-biznesu, unika mediów i oboje z Weroniką chcą, aby tak zostało – mówi „Fleszowi” znajoma gwiazdy.

Nowy partner Weroniki Rosati

Nowy partner Weroniki to biznesmen, bardzo dużo podróżujący po świecie. Poznali się kilka miesięcy temu, kiedy zamieszkał niedaleko aktorki. Po kilku rozmowach, Weronika uznała, że jest człowiekiem, któremu można zaufać.

Nowy przyjaciel Rosati daje jej wsparcie we wciąż niezakończonych procesach przeciwko jej eks-partnerowi Robertowi Śmigielskiemu. Ostatnio odbyła się kolejna rozprawa związana z oskarżeniami o przemoc przeciwko aktorce. Sędzia wyznaczyła nową datę i utrzymała zakaz zbliżania się Roberta Śmigielskiego do Weroniki.

Gwiazda jest już w Polsce i może wreszcie poświęcić także część wolnego czasu nowemu partnerowi. Czy zdecyduje się pojawić się z nim publicznie? 

Weronika Rosati w serialu "Zawsze warto"

Zielińska, Rosati i Wieniawa w serialu
Mat. prasowe/Polsat

 

Więcej na temat Weronika Rosati Zawsze warto
Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30