Reklama

Weronika Rosati, wkrótce urodzi swoje pierwsze dziecko, ale nie zrobi sobie długiego urlopu macierzyńskiego. Piękna aktorka wróci szybko do pracy. I wiemy, co zamierza robić. Gwiazda już w styczniu przyjedzie do Polski, bo zaczyna pracę na planie kolejnego sezonu serialu „Diagnoza”, gdzie zagra jedną z drugoplanowych ról. Ale to dopiero początek długiej listy jej planów zawodowych na przyszły rok. Jak połączy pracę z obowiązkami młodej mamy?

– Weronika będzie mogła zabierać córeczkę na plan zdjęciowy „Diagnozy”, bo producenci przygotowali wszystko w taki sposób, aby bez problemu mogła robić przerwy na karmienie – mówi osoba z ekipy serialu.

Oprócz serialu „Diagnoza”, Weronika ma w planach występ także w innych produkcjach, chce także aktywnie uczestniczyć w wydarzeniach show-biznesowych. Ale prawdziwy powód szybkiego powrotu do Warszawy jest oczywisty: niedawno Weronika razem z partnerem Robertem Śmigielskim przeprowadzili się do nowego, pięknego apartamentu w centrum Warszawy, w którym od razu urządzili też pokoik dla córeczki. Od kilku tygodni mają też gotową wyprawkę dla Elżbiety dzięki polskiej marce Muppet Shop, tej samej, którą ostatnio wybierała Ania Lewandowska dla swojej córki Klary.

Jakie ma jeszcze plany piękna aktorka? O tym przeczytacie w najnowszym wydaniu „Party”.

Zobacz także
Mat. prasowe

Zobacz też: Wiemy, gdzie urodzi Weronika Rosati! A kto towarzyszy jej w ostatnich tygodniach przed porodem?

East News

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama