Weronika Rosati w bikini Robert Śmigielski, Weronika Rosati Weronika Rosati w bikini Weronika Rosati na wakacjach
Weronika Rosati w bikini
Instagram
1/4
Weronika Rosati w bikini
Instagram

Weronika Rosati ma za sobą wyjątkowo ciężki czas. Aktorka po dwóch latach związku rozstała się z Robertem Śmigielskim, który jest ojcem jej córki Elżbiety. Para rozstała się kilka miesięcy temu, ponieważ nie dogadywała się, często dochodziło między nimi do kłótni. 

 

Weronika Rosati rozstała się z partnerem

 

– Rzeczywiście rozstanie jest prawdą. Dla niej to szczególnie bolesne, ponieważ jest mamą malutkiej córeczki i jak każda mama marzyła o tym, by zapewnić swojemu dziecku pełną rodzinę. Chce się teraz skupić wyłącznie na szczęśliwych chwilach z Eli - powiedziała w rozmowie z Party.pl Gabriela Piekarniak, menadżerka Weroniki Rosati.

 

Teraz Weronika stara się zapomnieć o nieudanym związku, skupia się na swojej karierze i córce Elżbiecie, która ma 7 miesięcy. Obecnie aktorka wraz z córką jest na Majorce. Zdjęciami z wyjazdu pochwaliła się na Instagramie. Na jednym z nich widzimy ją w bikini! Jak wygląda aktorka? Zobacz kolejny slajd!

Zobacz: Magda Gessler próbowała ratować związek Rosati i Śmigielskiego! Co zrobiła?

2/4
Robert Śmigielski, Weronika Rosati

Weronika po dwóch latach rozstała się z partnerem. Dlaczego?

- Weronika czuła, że to ona daje z siebie więcej w tej relacji. Robertowi coraz bardziej zaczynało imponować zainteresowanie mediów. Takie podejście zaskoczyło ją i mocno rozczarowało - tłumaczyła "Fleszowi" koleżanka Weroniki.

Teraz aktorka skupia się na pracy, córce i podróżach. Jak bawi się na Majorce?

3/4
Weronika Rosati w bikini
Instagram

Na Majorce aktorka nie tylko wypoczywa, ale też pracuje! Gwiazda nie zdradziła, co to za projekt filmowy, w którym bierze udział, ale za to pokazała swoje gorące zdjęcia w bikini! Jak wygląda 7 miesięcy po porodzie?

 

Weronika Rosati krótko po tym, jak została mamą, zapowiedziała, że planuje szybko wrócić do formy po ciąży. I chyba ostro zabrała się do pracy, bo jej figura jest perfekcyjna! Fani są zachwyceni!

 

Wow!!! Ale forma! Pięknie ❤

Zawsze wygląda Pani fantastycznie, ale tutaj... rewelacja!!!, pisali fani Weroniki na Instagramie.

 

Jak podoba Wam się Weronika w wersji wakacyjnej?

 

Zobacz: Jak Weronika Rosati podzieli się z Robertem Śmigielskim opieką nad córeczką Elizabeth?

4/4
Weronika Rosati na wakacjach
Mat. prasowe
Więcej na temat Weronika Rosati