Światowe media zachwycone Weroniką Rosati

Zagraniczne media zachwycone Weroniką Rosati

 	Światowe media zachwycone Weroniką Rosati

Weronika Rosati od kilku lat stara się zrobić karierę w Hollywood. Dzięki swojej determinacji i ciężkiej pracy polska aktorka z roku na rok coraz częściej zaczyna pojawiać się w filmach ze światowymi gwiazdami. Mieszkając w Los Angeles gwiazda pojawia się również na branżowych imprezach, co spowodowało, że jej osoba dostrzegana jest przez amerykańskie serwisy plotkarskie.

Kilka dni temu dwa amerykańskie portale wyróżniły Rosati jako jedną z najlepiej ubranych aktorek na premierze filmu "Movie 43", która odbyła się w ramach Sundance Film Festival. Aktorka na czerwonym dywanie rozłożonym przed prestiżowym Chinese Theatre zaprezentowała się w sukience projektu swojej mamy Teresy Rosati.

Biała cekinowa mini z baskinką została uznana za jedną z najlepszych kreacji tego wieczoru. Dzięki niej Weronika stanęła w jednym szeregu z gwiazdką Disney'a, Ashley Tisadle, czy uwielbianą przez amerykanów Carmen Electrą.

Mamy nadzieję, że dzięki temu wyróżnieniu Weronika Rosati zostanie dostrzeżona przez jeszcze większą liczbę ludzi z branży i w końcu uda jej się zdobyć rolę, dzięki której w pełni pokaże swój aktorski potencjał.

Zobacz: Rosati na afterparty z Madonną, Angeliną i DiCaprio

Weronika Rosati na amerykańskim serwisie plotkarskim


Weronika Rosati na amerykańskim serwisie plotkarskim

Weronika Rosati na imprezie z Joan Collins, ikoną serialu "Dynastia":

Więcej na temat Weronika Rosati
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22