Robert Śmigielski, Weronika Rosati

Rosati i Śmigielski zamieszkają razem z dzieckiem w USA? "Robert stwierdził, że po urodzeniu dziecka..."

Robert Śmigielski, Weronika Rosati

Weronika Rosati po urodzeniu dziecka zamieszka razem z partnerem i maleństwem w Stanach Zjednoczonych? Aktorka, która obecnie jest w 6. miesiącu ciąży, obecnie dzieli życie pomiędzy dwoma krajami. Weronika Rosati gra zarówno w polskich, jak i amerykańskich produkcjach. Być może po urodzeniu maleństwa, będzie mogła bardziej skupić się na karierze za oceanem. Jak informuje "Fakt", partner gwiazdy, ortopeda Robert Śmigielski, planuje kupić mieszkanie w Stanach Zjednoczonych. 

 

Zobacz też: Seksowna Natalia Siwiec kontra romantyczna Weronika Rosati! Przyszłe mamy w białych sukienkach. Która lepiej?

 

Weronika Rosati zamieszka z rodziną w USA?

Już za kilka miesięcy na świat przyjdzie pierwsze dziecko Weroniki Rosati i jej partnera Roberta Śmigielskiego. Na razie nie jest znana płeć maleństwa. Niewykluczone jednak, że dziecko będzie wychowywać się za oceanem. Według doniesień tabloidu, Śmigielski chce nabyć w USA nieruchomość, w której zamieszkają razem z Weroniką i dzieckiem. 

Stwierdził, że po urodzeniu dziecka powinni razem wyjechać do Stanów. Weronika będzie mogła sobie odpocząć i spacerować z wózkiem bez wzbudzania sensacji. Nie straci też kontaktu z tamtejszym rynkiem filmowym - czytamy w "Fakcie".

Weronice Rosati podobno bardzo spodobał się ten pomysł. Para miałaby zamieszkać w Los Angeles. Przyszli rodzice na razie nie planują ślubu.

 

Polecamy: Cierpliwa i kochająca czy stanowcza i wymagająca? Jaką mamą będzie Weronika Rosati, zdradza jej matka

 

Weronika Rosati obecnie dzieli życie między Polskę a Stany Zjednoczone.

Weronika Rosati

 

Czy po urodzeniu dziecka razem z partnerem zamieszkają na stałe w USA?

Weronika Rosati z partnerem Robertem Śmigielskim w Dzień dobry TVN
East News

Przeładuj

Sylwia i Jan zostali rodzicami! Sylwia Bomba zdradza, jaką są parą! Te słowa wzruszają do łez

zobacz 01:50