Weronika Rosati naprawdę się zaręczyła?! Kiedy ślub? Weronika Rosati naprawdę się zaręczyła?! Kiedy ślub? Weronika Rosati naprawdę się zaręczyła?! Kiedy ślub? Robert Śmigielski Magda Gessler, Anita Włodarczyk i Robert Śmigielski
Weronika Rosati naprawdę się zaręczyła?! Kiedy ślub?
ONS
1/6
Weronika Rosati naprawdę się zaręczyła?! Kiedy ślub?
ONS

O ich związku mówi się od kilku miesięcy! Weronika Rosati i Robert Śmigielski są parą już na tyle długo, że Robert w końcu zadał pytanie Weronice, czy za niego wyjdzie. Jak podaje "Super Express", Rosati odpowiedziała mu TAK! Rosati na konferencji "Belle Epoque" pokazała się z pierścionkiem, który wyglądał na zaręczynowy. Nie pokazywała go specjalnie fotografom - ale i tak udało się im go złapać na kilku zdjęciach!

 

Gwiazda nowego serialu TVN "Belle Epoque" już w połowie marca powie TAK swojemu partnerowi, Robertowi Śmigielskiemu. 

 

Zobacz także: Co należy zrobić przed ślubem – przygotowania krok po kroku

Uroczystość zapowiada się niezwykle skromnie, ale z klasą. Na weselu pojawi się nie więcej niż 50 osób - będzie to głównie rodzina i wyłącznie najbliżsi przyjaciele. Żadnych celebrytów - zdradził informator tabloidu.

My już nie możemy się doczekać tego pięknego ślubu. Mamy nadzieję, że Weronika choć trochę zdradzi jak wyglądał ten piękny dzień.

 

Na razie zachęcamy was do obejrzenia z bliska pierścionka zaręczynowego Rosati w naszej galerii. To naprawdę prawdziwe małe dzieło sztuki!

 

Zobacz także: Weronika Rosati świętowała urodziny swojego partnera. Które gwiazdy pojawiły się na imprezie? ZDJĘCIE

2/6
Weronika Rosati naprawdę się zaręczyła?! Kiedy ślub?
ONS

Oto pierścionek zaręczynowy Weroniki Rosati.

3/6
Weronika Rosati naprawdę się zaręczyła?! Kiedy ślub?
ONS

Suknię ślubną Weroniki Rosati przygotowuje jej mama - znana projektantka. Teresa Rosati zaprojektowała dla córki koronkową suknię z długim rękawem. Ślubna kreacja ma być w stylu idolki Weroniki, Elizabeth Taylor.

4/6
Robert Śmigielski
East News
5/6
Magda Gessler, Anita Włodarczyk i Robert Śmigielski
ONS
6/6
Weronika Rosati świętuje urodziny swojego partnera
Instagram