Weronika Książkiewicz pozuje do zdjęć w czarnej sukience na imprezie Guess
ONS

TYLKO U NAS: Weronika Książkiewicz dostała główną rolę w filmie u boku Stenki i Stuhra

Weronika Książkiewicz pozuje do zdjęć w czarnej sukience na imprezie Guess
ONS

Weronika Książkiewicz popularność zdobyła za sprawą seriali i programów rozrywkowych, ale w ostatnim czasie aktorka coraz częściej gra w filmach oraz próbuje swoich sił poza Polską. Aktorka zagrała we włoskim serialu „L'ispettore Coliandro”, w którym wcieliła się w rolę płatnej zabójczyni - Nikity. Po powrocie do Polski wzięła udział w kilku castingach i dostała rolę w dużej produkcji.

Weronika Książkiewicz zagra z Danutą Stenką

Jak udało nam się dowiedzieć, Książkiewicz zagra główną rolę w komedii romantycznej, która będzie miała swoją premierę w lutym 2016 roku. Aktorka zagra u boku Danuty Stenki, Macieja Stuhra, Tomasza Karolaka i Agnieszki Więdłochy. To nie jedyna produkcja, w której zobaczymy Weronikę.

 

Aktorka dostała też rolę w serialu "Spokojnie, to tylko ekonomia!", w którym zagra u boku Jolanty Fraszyńskiej i Tomasza Karolaka. Serial emitowany był już w ubiegłym roku, a Weronika dołączyła do obsady nowej serii.

 

Weronika w przerwie między zdjęciami do filmu i serialu, wybrała się na imprezę marki Guess. Wszyscy zachwycali się jej lekko zmienioną fryzurą! Zobacz: Weronika Książkiewicz na salonach w nowej fryzurze!

 

Weronika Ksiązkiewicz w czarnej sukience
ONS

 

Weronika Książkiewicz w grzywce
ONS

 

Weronika Książkiewicz

 

 

Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54