gwiazdy.jpg

Wendzikowska, Bohosiewicz, Rosati i Siwiec na premierze filmu "Obława"

gwiazdy.jpg

Na premierze filmu „Obława” pojawiło się kilkanaście gorących nazwisk, wśród których znalazły się m. in. Natalia Siwiec, Anna Wendzikowska, Anna Guzik. Nie mogło również zabraknąć odtwórczyń głównych ról filmu – Weroniki Rosati i Soni Bohosiewicz.

Anna Wendzikowska po raz kolejny postawiła na grzeczną elegancję. Aktorka tego wieczoru miała na sobie sukienkę z bufkami w kolorze delikatnego różu. Jej prosta kreacja została urozmaicona głębokim wycięciem na plecach. W celu przełamania konwencji, gwiazda swój look zwieńczyła naćwiekowaną kopertówką  i czarnymi szpilkami. Wyglądała jak zawsze bezbłędnie.

Natalia Siwiec tym razem połączyła sportowy styl z dziewczęcym elementem w postaci błyszczącej mini. Oczywiście nie zabrakło dobrych metek, o czym świadczy chociażby stylowa torba Celine.

Podczas premiery bohaterki nowego filmu jako jedyne wybrały suknie o długości do ziemi. Weronika Rosati pozowała w cekinowym projekcie swojej mamy z seksownym wycięciem. Zaś Sonia Bohosiewicz miała na sobie szarą kreację z długim rękawem. Obie zachwycały elegancją.

Tak prezentowały się gwiazdy na premierze filmu „Obława”:

Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36