Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS/AKPA
Newsy

Węgorzewska jak Węgrowska: Jestem jak Jennifer Lopez

Czy one mają w domu lustra?!

Co łączy Iwonę Węgrowską i Alicję Węgorzewską oprócz podobnego nazwiska i identycznego "wyczucia modowych trendów"? Odpowiedź jest dość nieprzewidywalna, chodzi bowiem o tę samą idolkę, Jennifer Lopez. Obie celebrytki patrząc w lustro widzą twarz latynoskiej seksbomby. Alicja w rozmowie z magazynem "Flesz" chwaląc się nową dietą, która w przeciwieństwie do koleżanki od "dzikiego tańca" (jeszcze) nie uwydatniła jej ust,  tłumaczy:

- Zawsze po zimie chcę zrzucić parę kilogramów, więc staram się nie jeść pieczywa, ziemniaków i bananów. Stosuję od lat dietę niskoglikemiczną, bo choć próbowałam sprawdzonych sposobów z gazet czy książek, nic innego na mnie nie działa.


Węgorzewska stwierdziła, że Martą Grycan to ona nie jest. Susan Boyle tym bardziej. Idealnym odpowiednikiem określających jej gabaryty, urodę i styl jest właśnie J.Lo:

- Aż tak kształtna jak Marta Grycan z córkami to nie chcę być... Bliżej mi do ideału, jakim jest Jennifer Lopez, niż brytyjskiej gwiazdy Mam talent Susan Boyle.


Mamy tylko nadzieję, że Jennifer Lopez nie czyta polskich serwisów internetowych. Jeśli tak jest to chyba nie chcemy wiedzieć co czuje patrząc "na swój" odpowiednik znad Bałtyku...

chimera

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Susan Boyle przyznała się do choroby
ONS
Newsy
Szok w Anglii: Susan Boyle przyznała się do poważnej choroby
Dzisiaj to temat nr 1 za granicą

W 2008 roku świat poznał nowy wielki talent - Susan Boyle . 47-letnia wówczas wokalistka podbiła serca widzów i jurorów brytyjskiego "Mam Talent", a po zakończeniu programu rozpoczęła ogromną karierę w świecie muzyki. Ostatnio było o niej ciszej, ale teraz Susan wraca z nowymi projektami. Przypomnijmy: Była odkryciem dekady na świecie. Co się dzieje z Susan Boyle? Już od początku jej kariery w prasie pojawiało się wiele doniesień na temat jej często irracjonalnych zachowań na planie show czy problemach natury emocjonalnej. Tabloidy ścigały się w diagnozowaniu Susan, ale ona konsekwentnie milczała. Aż do teraz. W najnowszym wywiadzie Boyle przyznała, że rok zdiagnozowaniu u niej tzw. zespół Aspergera czyli całościowe zaburzenie rozwoju mieszczące się w spektrum autyzmu. W niektórych artykułach pisano, że mam uszkodzony mózg. Ale to zupełnie coś innego. Zawsze wiedziałam, że przyczepia mi się niesprawiedliwe łatki. Rok temu byłam się zbadać u szkockiego specjalisty, który odkrył, że iloraz mojej inteligencji jest dużo powyżej przeciętnej. Jednocześnie zdiagnozował u mnie zespół Aspergera - wyznała w wywiadzie dla "Observer". Przypadłość nie przeszkodziła jednak piosenkarce w robieniu fantastycznej kariery. Życzymy zdrowia i czekamy na kolejne przeboje! Zobacz: Były Wyszkoni ma poważne problemy ze zdrowiem Najnowsze zdjęcia Susan Boyle z Londynu:

Susan Boyle o swoim majątku
ONS
Newsy
To efekt choroby? Susan Boyle kończy ze śpiewaniem i będzie pracować w...
Chce żyć jak przeciętna Brytyjka

Susan Boyle była sensacją brytyjskiej edycji programu "Mam talent". 47-letnia wówczas wokalistka pojawiła się na scenie i na początku wzbudziła śmiech zgromadzonej publiczności, kiedy jednak brawurowo wykonała "I Dreamed A Dream" wszyscy byli pod jej ogromnym wrażeniem. Ostatecznie zajęła II miejsce w finale i w jednej chwili z zakompleksionej kury domowej stała się międzynarodową gwiazdą, popularną również w Polsce. Zobacz: Susan Boyle ma już swoją figurę woskową Od tamtej pory, czyli od 2009 roku wydała 5 albumów, które sprzedały się w wielomilionowym nakładzie i sprawiły, że wokalistka zarobiła 20 milionów funtów. Sukces w życiu zawodowym nie szedł w parze z życiem prywatnym, u gwiazdy zdiagnozowano zespół Aspergera, czyli całościowe zaburzenie rozwoju mieszczące się w spektrum autyzmu. Na szczęście przypadłość nie zatrzymała jej kariery. Mimo ogromnej fortuny wokalistka zdecydowała się jakiś czas temu rozpocząć pracę jako... kasjerka u lokalnego bukmachera , gdzie zarobić może najwyżej 6 funtów za godzinę. Skąd taka decyzja? Obawiam się, że moja muzyczna kariera nagle się skończy, ponieważ show-biznes rządzi się własnymi prawami, a muzyczna sława jest ulotna - tłumaczy w rozmowie z "Evening Standard" Przezorny zawsze ubezpieczony, ale w tym przypadku to chyba lekka przesada. Zobacz: Susan Boyle jest poważnie chora Metamorfoza Susan Boyle:

ONS
Newsy
Susan Boyle ma swoją figurę woskową!
Artystka bardzo ją polubiła

Susan Boyle odsłoniła właśnie swoją figurę woskową w muzeum Madame Tussauds. Laureatka drugiego miejsca brytyjskiej edycji Britain's Got Talent była zachwycona swoją woskową podobizną. Figura wiernie odwzorowuje rysy twarzy Susan, jej łańcuszek, a nawet znamiona na szyi artystki. Czułym przytulaniom nie było końca.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner