Wedel
Fotolia.pl

Jak powiedzieć "kocham"? Sprawdź 9 oryginalnych pomysłów na wyrażenie uczuć

Wedel
Fotolia.pl

Walentynki wcale nie muszą być nudne. W tym roku będą wyjątkowe! Mamy dla Ciebie kilka banalnie prostych (ale GENIALNYCH) sposobów na wyrażenie uczuć.

 

Oto 9 sposobów, które sprawią, że ukochanej osobie zmiękną kolana.

 

Walentynkowe poszukiwanie skarbów

Wedel
Fotolia.pl

Przygotuj swojej ukochanej osobie miłosne podchody. Wskazówki na karteczkach będą prowadzić do kolejnych kryjówek, a na końcu będzie czekał walentynkowy prezent. Podpowiedzi ukryj w różnych miejscach domu, a jeśli jesteś bardziej ambitny – rozrzuć je po całym mieście lub osiedlu.

 

Przeżyj to jeszcze raz

Wedel
Fotolia.pl

Pamiętacie swoją pierwszą randkę? Na pewno było wyjątkowo. Aby gorące wspomnienia odżyły, odtwórzcie ją ponownie.

 

Walentynki przez cały rok

Wedel
Fotolia.pl

Kto powiedział, że walentynki mogą trwać tylko jeden dzień?! Świętuj miłość cały rok. W dwunastu kopertach – jedna na każdy miesiąc – umieść dwanaście pomysłów na miłe spędzenie czasu w ukochaną osobą: kolacja, wizyta w SPA, bilety do teatru, kina, muzeum, piknik… To na pewno będzie magiczny rok! :)

 

Tomik poezji po swojemu

Wedel
Fotolia.pl

Znajdź w księgarni tomik poezji miłosnej. Zanim wręczysz go jednak ukochanej osobie, spraw, żeby był bardziej niepowtarzalny i niesamowity. Zaznacz ulubione fragmenty i wiersze oraz dodaj kilka uroczych notatek na marginesach.

 

Walentynkowy klasyk

Wedel
Materiały prasowe

Na pewno nie pomylisz się, jeśli podarujesz czekoladki w kształcie serduszek. To sprawdzony i skuteczny sposób na wyrażenie uczuć. Walentynki będą na pewno słodkie. :)

 

52 powody, dla których Cię kocham

Wedel

Na talii kart przyklej karteczki, na których wypisałeś powody, dla których ukochana osoba jest dla Ciebie najważniejsza. Na koniec zepnij wszystkie metalowymi kółeczkami lub zwiąż wstążką i w takiej formie podaruj swojej drugiej połówce.

 

Słoik pełen miłości

Wedel
Fotolia.pl

Przygotuj 365 karteczek z komplementami, miłymi słowami, mottami, a następnie wrzuć wszystkie do ładnego słoika – ukochana osoba będzie mogła codziennie przypominać sobie, że ją kochasz.

 

Miłosne śniadanie

Wedel
Fotolia.pl

Przygotuj ukochanej osobie jej ulubione śniadanie do łóżka. Aby było walentynkowo, podaj je na tacy, do której przywiążesz kilka baloników w kształcie serduszek.

 

Wedlowskie życzenia

Wedel
Najslodszezyczenia.pl

Swoje uczucia możesz wyrazić też dzięki Wedlowi. Wejdź na www.najslodszezyczenia.pl i stwórz wyjątkowy banner lub GIF ze swoimi życzeniami.

 

Partnerem publikacji jest Wedel

Wedel

Więcej na temat prezenty Walentynki
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13