Walentynki wcale nie muszą być nudne. W tym roku będą wyjątkowe! Mamy dla Ciebie kilka banalnie prostych (ale GENIALNYCH) sposobów na wyrażenie uczuć.

Reklama

Oto 9 sposobów, które sprawią, że ukochanej osobie zmiękną kolana.

Walentynkowe poszukiwanie skarbów

Fotolia.pl

Przygotuj swojej ukochanej osobie miłosne podchody. Wskazówki na karteczkach będą prowadzić do kolejnych kryjówek, a na końcu będzie czekał walentynkowy prezent. Podpowiedzi ukryj w różnych miejscach domu, a jeśli jesteś bardziej ambitny – rozrzuć je po całym mieście lub osiedlu.

Zobacz także

Przeżyj to jeszcze raz

Fotolia.pl

Pamiętacie swoją pierwszą randkę? Na pewno było wyjątkowo. Aby gorące wspomnienia odżyły, odtwórzcie ją ponownie.

Walentynki przez cały rok

Fotolia.pl

Kto powiedział, że walentynki mogą trwać tylko jeden dzień?! Świętuj miłość cały rok. W dwunastu kopertach – jedna na każdy miesiąc – umieść dwanaście pomysłów na miłe spędzenie czasu w ukochaną osobą: kolacja, wizyta w SPA, bilety do teatru, kina, muzeum, piknik… To na pewno będzie magiczny rok! :)

Tomik poezji po swojemu

Fotolia.pl

Znajdź w księgarni tomik poezji miłosnej. Zanim wręczysz go jednak ukochanej osobie, spraw, żeby był bardziej niepowtarzalny i niesamowity. Zaznacz ulubione fragmenty i wiersze oraz dodaj kilka uroczych notatek na marginesach.

Walentynkowy klasyk

Materiały prasowe

Na pewno nie pomylisz się, jeśli podarujesz czekoladki w kształcie serduszek. To sprawdzony i skuteczny sposób na wyrażenie uczuć. Walentynki będą na pewno słodkie. :)

52 powody, dla których Cię kocham

Na talii kart przyklej karteczki, na których wypisałeś powody, dla których ukochana osoba jest dla Ciebie najważniejsza. Na koniec zepnij wszystkie metalowymi kółeczkami lub zwiąż wstążką i w takiej formie podaruj swojej drugiej połówce.

Słoik pełen miłości

Fotolia.pl

Przygotuj 365 karteczek z komplementami, miłymi słowami, mottami, a następnie wrzuć wszystkie do ładnego słoika – ukochana osoba będzie mogła codziennie przypominać sobie, że ją kochasz.

Miłosne śniadanie

Fotolia.pl

Przygotuj ukochanej osobie jej ulubione śniadanie do łóżka. Aby było walentynkowo, podaj je na tacy, do której przywiążesz kilka baloników w kształcie serduszek.

Wedlowskie życzenia

Najslodszezyczenia.pl

Swoje uczucia możesz wyrazić też dzięki Wedlowi. Wejdź na www.najslodszezyczenia.pl i stwórz wyjątkowy banner lub GIF ze swoimi życzeniami.

Reklama

Partnerem publikacji jest Wedel

Reklama
Reklama
Reklama