To wideo podbija sieć! Na platformie Youtube pojawił się teledysk, na którym możemy zobaczyć śpiewającą Roksanę Węgiel... w wieku 11 lat! Piosenka o butach jest naprawdę urocza, a sama młodziutka wokalistka już wtedy mogła pochwalić się naprawdę wspaniałym warsztatem wokalnym.

Reklama

Każdy fan Roxie powinien to zobaczyć. To nagranie z pewnością poprawi Wam humor. Zobaczcie!

Zobacz także: QUIZ! Zamazaliśmy twarze młodych polskich gwiazd. Rozpoznasz je po fryzurze lub ubraniu? Sprawdź się!

Wideo z 11-letnią Roksaną Węgiel podbija sieć!

Chociaż Roksana Węgiel ma dopiero 15 lat, to jej kariera już nabrała zawrotnego tempa! Młoda wokalistka osiągnęła już naprawdę wiele - wygrała pierwszą edycję programu "The Voice Kids", została zwyciężczynią Eurowizji Junior 2018, jest laureatką wielu nagród i można tak wymieniać długo. To niesamowite, że w tak młodym wieku piosenkarka może pochwalić się tyloma osiągnięciami.

Jednak te sukcesy nie wzięły się znikąd. Roksana zaczęła szkolić swój głos już wieku 8 lat i trzeba przyznać, że efekty jej pracy były widoczne już dawno temu!

Zobacz także

W sieci właśnie pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć 11-letnią Roksanę w piosence "Buty, buty". Nie da się nie zauważyć, że już wtedy jej głos brzmiał bardzo profesjonalnie. Zauważyli to również internauci.

- Jakie słodkie. Ale Roksana ma ładny głos

- Już wtedy śpiewała bardzo profesjonalnie i dojrzale. Roxie to fenomen!

- Ten teledysk rozwala system!

- Już wtedy miała talent❤️

- jejku jakie słodkie ???????? - piszą internauci pod nagraniem.

Rzeczywiście piosenka w wykonaniu 11-letniej Roksany jest naprawdę słodka i urocza. Łatwo też można zauważyć, jak nasza wspaniała wokalistka już wyrosła! Koniecznie obejrzyjcie nieznany dotąd teledysk młodziutkiej piosenkarki, który podbija sieć!

Kariera Roksany Węgiel nabrała zawrotnego tempa po tym jak młodziutka wokalistka wygrała program "The Voice Kids". Wyjątkowy głos piosenkarki podbił także serca słuchaczy w całej Europie! Dzięki wygranej Roksany podczas Eurowizji Junior 2018, zostaliśmy gospodarzami tej muzycznej imprezy rok później.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama