W rytmie serca - opis
1/8
W rytmie serca - opis

 

Na widzów serialu "W rytmie serca" czeka sporo emocji. Wygląda na to, że związek Adama (Mateusz Damięcki) i Marii (Barbara Kurdej-Szatan) przejdzie trudny test. Była ukochana lekarza, Weronika (Maria Dębska), twierdzi bowiem, że jest z nim w ciąży.

 

Nie tylko Adam wpadnie w poważne kłopoty. Już w 24. odcinku serialu "W rytmie serca" w domu Olgi (Małgorzata Foremniak) pojawi się mafia! Naśle ich Jeremi Gałczyński (Andrzej Zieliński), który odsiaduje wyrok za handel fałszywymi dziełami sztuki. Mężczyzna zrobi to, ponieważ chwilę wcześniej w więzieniu odwiedzi go prokurator Siedlecki (Antoni Pawlicki), który wciąż prowadzi śledztwo w sprawie Wilczyńskiego.

 

Mafiozi będą bardzo agresywni. Czy Olga straci życie?! Dowiesz się na następnych stronach naszej galerii!

 

Więcej o polskich serialach - na Facebookowej grupie! 

 

Zobacz: Zbliża się finał "W rytmie serca". Kiedy ostatni odcinek? WIEMY!

2/8
Mat. prasowe

Prokurator Siedlecki (Antoni Pawlicki) wciąż depcze po piętach Oldze Krajno i Edwardowi Wilczyńskiemu. Jego wizyta u Jeremiego Gałczyńskiego sprowadzi na bizneswoman spore kłopoty. W jej domu zjawią się bowiem mafiozi, którzy przedstawią jej ultimatum. Jeśli nie spełni ich roszczeń, oni odbiorą jej życie!

Pięć milionów. Na tyle panią wyceniliśmy - powiedzą bezwzględni przestępcy.

Olga wpadnie w panikę i jeszcze tego samego dnia zniknie z Kazimierza Dolnego. Czy bezwzględni mafiozi dotrą również do Wilczyńskiego?

3/8
Mat. prasowe

Adam i Maria zdecydowali się zamieszkać razem. Jednak ich sielankę może przerwać wiadomość o ciąży byłej ukochanej lekarza. Weronika twierdzi, że to właśnie Adam jest ojcem jej dziecka.

- To ja jestem ojcem?
- Tak. Nie ma wątpliwości... Adam, ja nie wiedziałam, ale... Już chcę tego dziecka. To będzie trudne, ale chcę - powie pewnym tonem policjantka.

Czy w tej sytuacji Adam porzuci życie u boku Marii i zwiąże się z Weroniką?

4/8
Mat. prasowe

Tajemnicę Weroniki pozna jej kolega, Szarek (Dariusz Toczek). Mężczyzna widząc, w jakiej rozsypce jest jego koleżanka, postanowi odbyć męską rozmowę z Adamem. Co z tego wyniknie?

5/8
Mat. prasowe

Ciąża byłej kochanki to nie jedyne zmartwienie Adama. Lekarz wciąż drży o życie i zdrowie swojego ojca. Edward (Artur Żmijewski) nadal nie pozwala sobie pomóc.

6/8
Mat. prasowe

Doktor Żmuda zaprosi ojca na spotkanie z Grzesiem i swoją ukochaną, Marią. Czy to sprawi, że Edward w końcu pozwoli sobie pomóc?

7/8
Mat. prasowe

Olga Kalicka pojawi się w 24. odcinku serialu "W rytmie serca". Kogo tam zagra?

8/8
Mat. prasowe

Olga Kalicka wcieli się w postać młodej matki, która porzuciła swojego synka. Ojciec chłopaka trafi do szpitala. Doktor Adam pozna problemy mężczyzny. Okaże się, że były partner Olgi Kalickiej walczy z jej rodzicami o prawa do opieki nad synem. Jak rozstrzygnie się ta sprawa? Odpowiedź poznamy już w niedzielę, 6 maja o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat! 

Więcej na temat W rytmie serca