Joanna Kuberska
Instagram

W "M jak miłość" pojawi się nowy Paweł! Mężczyzna skradnie serce Julki i sprawi, że zapomni o Zduńskim?

Joanna Kuberska
Instagram

Julka i Paweł po raz kolejny rozstaną się w „M jak miłość”! Para, mimo wielu prób, nie może dojść do porozumienia i stale coś staje na drodze do ich szczęścia. W 1463. odcinku serialu, który już 21 października, dziewczyna pozna nowego mężczyznę, który będzie nosił to samo imię co Zduński!

Czy tajemniczy nieznajomy, w rolę którego wciela się Michał Chruściel, skradnie jej serce?

Nowy Paweł w "M jak miłość" zauroczy Julkę?

Julka zdaje sobie sprawę, że jej relacja z Pawłem Zduńskim nie ma żadnej przyszłości. Kobieta wciąż cierpi przez niego i zobaczy to Aga. Obie stwierdzą, że to niemożliwe, by dwie tak fajne dziewczyny ciągle płakały przez facetów. Dlatego wezmą sprawy w swoje ręce. W ramach pocieszenia Aga zaproponuje, aby Julka wybrała się z nią na randkę w ciemno.

Jest sposób, stary jak świat, czyli klin klinem. Dzisiaj wieczorem umówiłam się na randkę z chyba fajnym kolesiem, więc jak chcesz mogę zadzwonić, żeby przyprowadził kolegę - powie bez ogródek Aga.

Julka zgodzi się na tę propozycje, ale - dla bezpieczeństwa - obie wymyślą plan awaryjny, na wypadek, kiedy randka nie pójdzie po ich myśli. Paweł i Tomek początkowo zauroczą obie dziewczyny, ale niedługo potem zaczną kpić z ich pracy. Kiedy jeden z nich powie, że szuka pracy, Aga zaproponuje mu gastronomię:

Na przykład w gastronomii jest duża rotacja osób, cały czas kogoś potrzeba... - powie Aga.

I że co? Będę latał z tacą albo stał za barem?! Dzięki, ale nie... - wyzna Paweł. Brał napiwki od palantów i ślinił się do klientów! - doda Tomek.

Wtedy dziewczyny zdecydują, że tego już za wiele i nie będą miały zamiaru czekać na dalszy ciąg tego typu żarcików. Obie postanowią skorzystać z planu awaryjnego! Nowy Paweł nie zastąpi Zduńskiego, a Julka zamiast z lepszym humorem, wróci do domu zniesmaczona!

Julka i Paweł M jak miłość
Instagram

 

Joanna Kuberska, Rafał Mroczek
instagram

Zobaczcie, co jeszcze zdarzy się w 1463. odcinku "M jak miłość"

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04