Filmowcy z Hollywood wyprodukują film o życiu Violetty Villas?
East News

W Hollywood chcą nakręcić film o Violetcie Villas! Syn piosenkarki rozmawiał już z producentami

Filmowcy z Hollywood wyprodukują film o życiu Violetty Villas?
East News

Filmowcy z Hollywood chcą wyprodukować film o Violetcie Villas! Syn piosenkarki m.in. w tym celu poleciał ostatnio do USA. Jak donosi „Super Express” Krzysztof Gospodarek jest już po wstępnych rozmowach z producentami, których zainteresowały m.in. oryginalne nagrania gwiazdy z jej występów z Las Vegas, gdzie występowała z takimi sławami jak Frank Sinatra czy Barbara Streisand. Syn artystki w rozmowie z tabloidem opowiedział jak wyglądała jego podróż do Stanów.

Chciałem przypomnieć chicagowskiej Polonii postać mojej mamy i utwory, które kiedyś śpiewała. W czasie tej wizyty chciałem też nawiązać kontakty z miejscowymi producentami filmowymi, którzy byliby zainteresowani nakręceniem i serialu telewizyjnego i filmu o mamie.  Na miejscu hotelu Dunes, gdzie w Casino de Paris występowała moja mama, jest dziś hotel Bellagio. Po naszym domu z basenem zostały fundamenty, ale... w Las Vegas odkryłem ulicę mojej mamy!

Przypominamy,  że w Polacy również chcą przypomnieć sylwetkę Violetty Villas. Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że powstanie serial o życiu artystki. W postać Villas wcieli się Katarzyna Figura i... wnuczka piosenkarki. 4-letnia Ania Gospodarek zagra swoją prababcię z okresu jej dzieciństwa.

Violetta Villas zmarła w grudniu 2011 roku. Informacje o jej  śmierci obiegły cały świat. Zobacz: Cały świat komentuje śmierć Violetty Villas.

 

Violetta Villas

Violetta Villas

Violetta Villas

Więcej na temat Violetta Villas
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26