Tomasz Karolak i Viola Kołakowska na rozpoczęciu roku szkolnego córki Tomasz Karolak i Viola Kołakowska na rozpoczęciu roku szkolnego córki viola kołakowska Tomasz Karolak Tomasz Karolak i Viola Kołakowska na rozpoczęciu roku szkolnego córki
Tomasz Karolak i Viola Kołakowska na rozpoczęciu roku szkolnego córki
1/5
Tomasz Karolak i Viola Kołakowska na rozpoczęciu roku szkolnego córki

Viola Kołakowska po raz pierwszy skomentowała swoje rozstanie z Tomaszem Karolakiem! O tym, że aktorska para zakończyła swój związek media informowały już kilka miesięcy temu. Sam Tomasz Karolak w jednym z ostatnich wywiadów potwierdził, że to jego była partnerka podjęła decyzję o rozstaniu. Wygląda jednak na to, że para wciąż utrzymuje ze sobą bardzo dobre kontakty- zaledwie kilka dni temu paparazzi przyłapali ich razem,  jak odprowadzali swoją córkę do szkoły. Viola Kołakowska do tej pory nie chciała rozmawiać na temat rozstania z Karolakiem, teraz jednak zrobiła wyjątek! 

Jak Viola Kołakowska komentuje rozstanie z Tomaszem Karolakiem? Żałuje swojej decyzji? Odpowiedź na następnej stronie naszej galerii.

Zobacz także: Radzenie sobie po rozstaniu – przeżyj stratę do końca

2/5
Tomasz Karolak i Viola Kołakowska na rozpoczęciu roku szkolnego córki

Viola Kołakowska, która kilka tygodni temu skończyła 40 lat, w rozmowie z dziennikiem "Fakt" skomentowała rozstanie z Tomaszem Karolakiem i zapewniła, że teraz znów jest szczęśliwa. 

To fajny chociaż niełatwy moment mojego życia. Myślę, że zrobiłam poważny krok, by dalsza część mojego życia była bardziej świadoma. I dużo spokojniejsza. Nie muszę już nic nikomu udowadniać. Będę sobą i będzie dobrze!Czuję się teraz wreszcie dojrzałą kobietą. Czterdziestka jest przełomowym momentem w moim życiu. Powoli zaczynam siebie akceptować i jest mi ze sobą dobrze. Jestem teraz szczęśliwa- zapewniła Viola Kołakowska. 

Zobaczcie z kim Viola Kołakowska została ostatnio przyłapana przez paparazzi. Czyżby to przy tajemniczym chłopaku odnalazła swoje szczęście? Zdjęcia znajdziecie na następnych stronach naszej galerii.

3/5
viola kołakowska

Paparazzi przyłapali Violę z tajemniczym chłopakiem na spacerze. Czy to jej nowy partner?

Zobacz: Viola Kołakowska na spacerze z tajemniczym chłopakiem... Wygląda na szczęśliwą! Zobaczcie zdjęcia!

4/5
Tomasz Karolak
East News

Co ciekawe, Tomasz Karolak również pokazał się ostatnio u boku innej kobiety. Okazało się, że na Balu TVN aktorowi towarzyszyła modelka i druga wicemiss 2008, Paulina Kwaśniewska. 

5/5
Tomasz Karolak i Viola Kołakowska na rozpoczęciu roku szkolnego córki

Myślicie, że Viola Kołakowska i Tomasz Karolak jeszcze do siebie wrócą?