Viki gabor w kurtce w pepitkę

Viki Gabor nie chce robić kariery w Polsce? Zwyciężczyni Eurowizji Junior ma bardzo konkretne plany!

Viki gabor w kurtce w pepitkę

Viki Gabor szturmem podbiła polską scenę muzyczną i stała się idolką nastolatek niemal z dnia na dzień. Jednak jej sukces okupiony jest ciężką pracą i treningami wokalnymi. Nastolatka dała się poznać na początku zeszłego roku w programie "The Voice Kids", gdzie doszła aż do finału. Jesienią reprezentowała Polskę w Eurowizji Junior powtarzając sukces Roxie Węgiel i wygrywając konkurs! Tym samym zapisała się na kartach historii polskiej muzyki już w wieku 12 lat! Jednak nastolatka wcale nie myśli o karierze na polskim rynku. Jakie ma marzenia? 

Zobacz także: To będzie hit! Viki Gabor i Kayah we wspólnej piosence! Zobaczcie teledysk

Viki Gabor chce być światową gwiazdą

Viki Gabor ma dopiero 12 lat a już osiągnęła status polskiej supergwiazdy. Wyróżnia się nie tylko doskonałym głosem ale również perfekcyjnym angielskim. 12-latka wychowała się w Wielkiej Brytanii, dlatego też posługiwanie się językiem obcym jest dla niej zupełnie naturalne. Otwiera to wiele furtek do kariery zagranicznej. Okazuje się, że nastolatka marzy o karierze na miarę Ariany Grande: 

Bardzo chcę być artystką, która jeździ po całym świecie i koncertuje. Bardzo marzę o międzynarodowej karierze. To moje największe marzenie. Ostatnio byłam w Wielkiej Brytanii, gdzie supportowałam zespół Bars&Melody i byłam bardzo zaskoczona, bo niektórzy tam śpiewali moją piosenkę. To było super! Nie spodziewałam się tego – powiedziała w wywiadzie dla Pomponika

Viki może pochwalić się współpracą z grupą Bars&Melody. Chłopcy zaprosili ją na swoją trasę po Wielkiej Brytanii, gdzie miała szansę ich supportować.

Jak widać, na przykładzie Viki i jej zwycięstwa na Eurowizji Junior, marzenia się spełniają, więc trzymamy kciuki za kolejne plany młodej gwiazdy! 

Zobacz także: Viki Gabor nie zarobi nic na sprzedaży singla! Cały dochód przeznaczyła na szczytny cel

Viki Gabor nie ukrywa, że chciałaby zostać światową gwiazdą. Czy ma szansę na taką karierę jak jej idolka Ariana Grande? 

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019
East News

Nastolatka ma już za sobą kilka zagranicznych koncertów. Zagrała jako support zespołu Bars&Melody. W Polsce również radzi sobie wyśmienicie, Od wczoraj na platformach streamingowych króluje duet Viki Gabor i Kayah z piosenką "Ramię w ramię". 

Viki Gabor i Kayah nagrały wspólną piosenkę "Ramię w ramię"
YouTube

 

Więcej na temat Wiktoria Viki Gabor
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15