Kasia Tusk w szarej bluzce

Kasia Tusk zapomniała o swoich 28. urodzinach! Jak je spędziła? Mamy zdjęcia!

Kasia Tusk w szarej bluzce

Kasia Tusk świętowała niedawno swoje 28. urodziny (choć obchodzi je dopiero 27.10). Gdzie? W Paryżu! A to wszystko dzięki niespodziance przygotowanej przez bliską osobę. Gdyby nie to, zapomniałaby o swoim święcie! Wszystko przez zamieszanie wokół premiery jej książki, która już jest bestsellerem

 

Kasia Tusk kończy 28 lat!

 

Na swoim blogu makelifeeasier.pl Kasia napisała, że nigdy nie przepadała za swoimi urodzinami. Wyjazd do Paryża był jednak dla niej sporą niespodzianką. Ostatnio miała tak dużo pracy, że nie planowała nic specjalnego na ten dzień:

 

"Masz piętnaście minut żeby się spakować”. Te słowa wyrwały mnie z głębokiego snu we wczesny piątkowy poranek. Przez całe zamieszanie związane z książką zupełnie zapomniałam, że zbliżały się moje urodziny (nigdy nie lubiłam ich zresztą specjalnie hucznie obchodzić), gdy usłyszałam więc, że za dwie godziny mamy samolot do Paryża byłam naprawdę zaskoczona. Do małej walizki wrzuciłam kosmetyki, szary sweter na drugi dzień, bieliznę i inne niezbędne rzeczy. Na siebie włożyłam mój ulubiony jasny golf, sztyblety z nieprzemakalnego materiału  – w Paryżu miało padać, a ja nie chciałam brać ze sobą kaloszy (na drugą parę butów nie miałam już miejsca) i grafitowy płaszcz. No i oczywiście aparat.

Na stronie Kasi pojawiło się mnóstwo pięknych zdjęć z Paryża, który okazał się tym razem wyjątkowo pochmurny, ale jak zawsze - bardzo romantyczny!

 

Zobaczcie zdjęcia Kasi Tusk z Paryża! Już teraz składamy jej najlepsze życzenia!

 

Kasia Tusk (płaszcz - COS, sweter i buty - ZARA, spodnie Mango, torba - vintage Burberry)

Kasia Tusk w czarnych spodniach i szarym płaszczu
www.makelifeeasier.pl

Kasia Tusk na swoim blogu makelifeeasier.pl pochwaliła się prezentem urodzinowym

Kasia Tusk w czarnych spodniach
www.makelifeeasier.pl

Kasia Tusk już niedługo skończy 28 lat!

Kasia Tusk w białym swetrze
www.makelifeeasier.pl

Więcej na temat Kasia Tusk
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08