Joanna Moro jak sie zmieniła Joanna Moro z kucyjkami w 2006 roku Joanna Moro w małej czarnej na ramówce TVP Joanna Moro w białej sukience na premierze w Teatrze Capitol Joanna Moro w czarnym komplecie w Teatrze Capitol
Joanna Moro jak sie zmieniła
East News
1/7
Joanna Moro jak sie zmieniła
East News

Joanna Moro 13 grudnia obchodzi swoje 31. urodziny! Jak aktorka chce je uczcić? Jak się dowiedzieliśmy, wyprawia wielką imprezę dla wszystkich znajomych! Zapytaliśmy Joasię o jej trzy życzenia - czego na swoje urodziny życzyłaby sobie najbardziej? 

Jak myślicie, chciałaby kolejne dziecko, może lepszy samochód czy może zbudować domek letniskowy na Mazurach?

Moim największym życzeniem jest, aby moja rodzina cieszyła się zdrowiem i czasem, by móc ze sobą spędzać radosne chwile na podróżach i poznawaniu ludzi i innych kultur. Drugie moje życzenie to, aby kolejny rok wypełniony był w moim życiu tańcem, który kocham bezgranicznie. A trzecie to marzy mi się nowy projekt aktorski i rola, która byłaby dla mnie kolejnym ciekawym wyzwaniem zawodowym! - zdradza Party.pl Joanna Moro.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Joasi właśnie spełnienia marzeń i zaprosić do naszej galerii z gwiazdą. Czyli pięć ostatnich ciekawych stylizacji Moro i jej zdjęcie sprzed 10 lat. Bo według nas Moro przez ostanie lata nie zmieniła się nic, a nic! Jak uważacie?

Zobacz: Joanna Moro wyrzucona z serialu „Barwy Szczęścia” przez „gwiazdorzenie”? Mamy komentarz

2/7
Joanna Moro z kucyjkami w 2006 roku
East News

Joanna Moro zaczynała od epizodów w serialach w 2006 roku. Chwilę grała zarówno w "M jak Miłość", jak i w "Magdzie M", ale na swoją główną rolę musiała jeszcze długo poczekać.

3/7
Joanna Moro w małej czarnej na ramówce TVP
East News

Joanna Moro pochodzi z Wilna, ale akademię teatralną skończyła w Warszawie. Dzięki znakomitej znajomości języka rosyjskiego, zaczęła też robić karierę w Rosji.

4/7
Joanna Moro w białej sukience na premierze w Teatrze Capitol
East News

Przełomem w jej karierze była rola piosenkarki Anny German w serialu Anna German Tajemnica białego anioła - produkcji rosyjsko-polskiej.

5/7
Joanna Moro w czarnym komplecie w Teatrze Capitol
East News

Widzowie pokochali Joannę Moro jako Annę German. Aktorka nagrała też kilka piosenek artystki, a w czerwcu 2013 poprowadziła 50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. W 2014 roku otrzymała Wiktora publiczności w kategorii Aktorka.

6/7
Joanna Moro w beżowej sukience na prezentacji kolekcji Ochnik
East News

Joanna Moro w 2014 roku wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami". Jej partnerem tanecznym był Rafał Maserak. Zajęła 2. miejsce, a miłość do tańca zostanie już z aktorką do końca życia.

7/7
Joanna Moro w koplecie w grochy na ramówce TVP
East News

Joanna Moro gra w popularnym serialu "Blondynka". Niedawno miała premierę sztuka z jej udziałem w Teatrze Capitol "Przekręt (nie)doskonały". W domu jest szczęśliwą żoną Mirosława Szpilewskiego, z którym ma dwóch synów.

Więcej na temat Joanna Moro urodziny gwiazd