Urodziny Eweliny Lisowskiej
ONS
Ile lat kończy gwiazda?
1/9
Urodziny Eweliny Lisowskiej
ONS

Dziś 24. urodziny jednej z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny - Eweliny Lisowskiej! Z tej okazji chcielibyśmy Wam przypomnieć najbardziej zakręcone stylizacje wokalistki, która od samego początku zaskakuje nas scenicznymi kreacjami.

Zobacz: Widzieliście nową fryzurę Eweliny Lisowskiej?

Ewelina Lisowska zaczynała karierę w show Mam talent. Choć zachwyciła widzów, nie odniosła sukcesu w programie. Rok później, w 2012 roku, wzięła udział w X-Factorze, gdzie zajęła 4. miejsce (odrzucił ją Kuba Wojewódzki). Udział w show pozwolił jej jednak podpisać kontrakt z wytwórnią. Wydała wówczas swój minialbum, który promował wielki hit "Nieodporny rozum", który podbił wszystkie listy przebojów w Polsce. Kolejny, "W stronę słońca" został odsłuchany ponad 2 mln razy w ciągu tygodnia, dzięki czemu trafił na listę najchętniej odtwarzanych materiałów muzycznych na świecie!

Ewelina, po wydaniu albumu "Aero-Plan" pojawiła się na większości festiwali muzycznych. Otrzymała mnóstwo nagród - SuperJedynkę 2013 w kategorii "SuperArtystka" czy Eska Music Awards 2013 (hit roku). W 2014 roku na rynku ukazała się płyta "Nowe horyzonty". Jej działalność na polskiej scenie zauważyli reklamodawcy (słynna reklama Media Expert wywołała burzę w sieci).

 

Ewelina Lisowska w Tańcu z Gwiazdami

Już we wrześniu zobaczymy wokalistkę w 4. polsatowskiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Czy podbije również parkiet? Ta dziewczyna nie raz udowodniła, że może wszystko!

Zobacz: Ewelina Lisowska w bardzo krótkich szortach. Tak wybrała się na trening do „Tańca z Gwiazdami”

Ewelina, sto lat! A dla Was też prezent - niezwykłe kreacje Eweliny Lisowskiej.

2/9
Ewelina Lisowska na Top Trendach
ONS
3/9
Ewelina Lisowska - Opole 2014
ONS
4/9
Ewelina Lisowska - Sopot Festiwal 2013
ONS
5/9
Ewelina Lisowska na co dzień
ONS
6/9
Ewelina Lisowska - konferencja Sylwestrowej Nocy Przebojów 2014
ONS
7/9
Ewelina Lisowska w sukienkach
ONS
8/9
Ewelina Lisowska - Sabat Czarownic 2015
East News
9/9
Ewelina Lisowska - premiera "Barbie. Rockowa księżniczka"
ONS