Hubert Urbański u Kuby Wojewódzkiego
AKPA
Newsy

Urbański wraca do TVN. Pokaże czym jest "uczciwa praca"

Dziennikarz ma powody do radości

W ostatnim show Kuby Wojewódzkiego gościem był Hubert Urbański, niegdyś jedna z największych gwiazd stacji TVN. W show opowiadał o tym, w jaki sposób stracił pracę w TVP oraz jak został o tym poinforomowany. Okazuje się, że nie wszystko przebiegało tak jak powinno (zobacz:  Urbański wyżalił się Wojewódzkiemu w jaki sposób został zwolniony z TVP)


Jego udział w show Kuby Wojewódzkiego nie wydaje się jednak być przypadkowy. Jak podają Wirtualne Media Urbański dostał nowy program w telewizji TTV, która należy do Grupy TVNu. Dziennikarz poprowadzi program związany właśnie z ...pracą. Gwiazdor będzie podejmował różnego rodzaju zadania, by pokazać czym jest "uczciwa robota". Jeśli uda mu się dojść do porozumienia z władzami stacji, jego program zobaczymy już jesienią tego roku. 

Kto jak kto, ale wydaje się,że Urbański będzie idealnym gospodarzem takiej produkcji.

Zobacz: Była żona Urbańskiego oburzona zarzutami: To jego strategia biznesowa

 

 

Urbański i inne gwiazdy na premierze spektaklu:

Łukasz Jakóbiak kawalerka. Konflikt Jakóbiaka i Wojewódzkiego. Wojewódzki atakuje Jakóbiaka. 20 m2 Łukasza
ONS
TV-Show
Kuba o Jakóbiaku: Jaki autor, takie mieszkanie. Łukasz nie pozostał dłużny
Cięta riposta gospodarza "20m2"

Program Kuby Wojewódzkiego to jedna z czołowych pozycji każdej ramówki TVNu. Pomimo spadającej oglądalności i fali krytyki, która spływa na gwiazdora za zapraszanie niektórych gości do swojego show, wciąż dostarcza łakomych kąsków dla chociażby branży. Wystarczy chociażby przypomnieć głośny odcinek z Luxurią Asatroth , który został uznany za najbardziej kontrowersyjny w tym sezonie. Zobacz: Internauci oburzeni. Luxuria najgorszym gościem Kuby wszech czasów? We wczorajszym wydaniu, jednym z gości był Hubert Urbański . Kiedy Kuba zapytał kolegę po fachu o mieszkanie, ten powiedział: Urbański : Mam małe, ale nie jak jeden Pan, który zaprasza do niego różne gwiazdy . Wojewódzki :  Nie znam. Zresztą, jaki autor takie mieszkanie. Ja mam na przykład 250 metrów" Chodziło mu oczywiście o bardzo popularny program Łukasza Jakóbiaka "20m2 Łukasza". Dziennikarz do swojej kawalerki zaprasza nierzadko czołowe postaci świata mediów, za każdym razem obnażając ich najbardziej intymne tajemnice. Ostatnio do "spowiedzi" nakłonił Dawida Wolińskiego . Zobacz: Woliński nie spodziewał się pytania o znanego geja Dzięki odważnym rozmowom, wirtualny talk-show jest jednym z najpopularniejszych kanałów w internecie, a z samego autora uczynił jednego z najpopularniejszych młodych dziennikarzy. Jakóbiak doczekał się serii wykładów czy kilku propozycji reklamowych ze znanymi markami. Skontaktowaliśmy się z Łukaszem, z prośbą o komentarz w sprawie słów Wojewódzkiego. W żartobliwy, ale lekko ironiczny sposób odniósł się do całej sytuacji: Obejrzałem tę wypowiedź. Nie mam kompleksów związanych z rozmiarem - skwitował Jakóbiak.   Które show wolicie oglądać? Łukasza czy Kuby? Zobacz: Zaskakująca przeszłość Peszek: Wychowywali mnie geje    Jakóbiak i inni na rozdaniu nagród:

Kuba Wojewódzki pochwalił się nowym samochodem
ONS
TV-Show
Program Wojewódzkiego zdjęty z anteny! Dlaczego TVN nie wyemituje jego show? AKTUALIZACJA
Było zbyt kontrowersyjnie?

Roast Kuby Wojewódzkiego nie zostanie wyemitowany przez stację TVN? Taka informacja pojawiła się dziś na Facebooku showmana. Czy to faktycznie prawda? Stacja od kilku dni promowała program, który miał mieć swoją premierę 16 lutego. Czy to zatem możliwe, by w niemal ostatniej chwili wycofała się z emisji programu? Wpis Kuby Wojewódzkiego na portalu społecznościowym wydaje się nie pozostawiać wątpliwości. WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE ROAST KUBY WOJEWÓDZKIEGO... N I E POJAWI SIĘ W TVN. wszystkim którzy byli dziękuje i gratuluje reszcie współczuje k. - napisał dziennikarz. Czym jest roast? Przypomnijmy, że roast to format programu, który jest niezwykle popularny w Stanach Zjednoczonych. To forma stand-upu, w której jedna osoba jest wystawiana na docinki innych uczestników show. Atakowany ma zaledwie chwilę na szybką ripostę. Jest to specyficzna forma programu rozrywkowego, w której nie brakuje kontrowersji i dwuznacznych żartów. Oczywiście wszystko ma służyć dobrej zabawie. W odcinku specjalnym programu Kuby Wojewódzkiego udział wzięli: Abelard Giza, Cezary Jurkiewicz, Michał Kempa, Dawid Podsiadło, Sebastian Rejent, Piotr Kędzierski, Anna Dereszowska i Antoni Syrek-Dabrowski. Czy uczestnicy posunęli się za daleko, a producenci zadecydowali, że program nie nadaje się do emisji? A może to kolejny "żart" Kuby, który za chwilę zostanie zdementowany?   AKTUALIZACJA   Kilka minut temu na instagramowym profilu stacji TVN pojawiło się zdjęcie płaczącej Ani Dereszowskiej z zachętą do oglądania show. Jedna z fanek stacji zapytała wprost, czy program będzie można obejrzeć w TVN-ie. Stacja nie odpowiedziała na pytanie! Kilka minut później zdjęcie zniknęło z profilu stacji. To samo zdjęcie pojawiło się natomiast na Instagramie Kuby Wojewódzkiego. O co w tym wszystkim chodzi? Zapewne wkrótce się dowiemy.   Zobacz też:...

Hubert Urbański u Kuby Wojewódzkiego
kuba.tvn.pl
Newsy
Urbański wyżalił się Wojewódzkiemu w jaki sposób został zwolniony z TVP
To nie była miła sytuacja

Hubert Urbański przez wiele lat zaliczany był do najpopularniejszych prezenterów w Polsce. Prowadził hitowy program TVN "Milionerzy", potem przeszedł do TVP, gdzie dostał angaż przy "Bitwie na głosy" i "Voice of Poland". Po utracie posady w telewizji długo nie mógł znaleźć pracy, dodatkowo problemy z życiem zawodowym zbiegły się z problemami w życiu prywatnym. I właśnie finanse Urbańskiego były głównym tematem rozmowy w programie Kuby Wojewódzkiego. Przypomnijmy: Kuba do Huberta: Dla biedaków nie ma oklasków Prowadzący nie szczędził w stosunku do swojego gościa uszczypliwości związanych z jego kiepską sytuacją finansową. Dogryzał mu na każdym kroku, ale w końcu przyznał, że darzy go sympatią. Hubert w rozmowie z dawnym kolegą ze stacji opowiedział m.in. o kulisach rozstania z TVP. Musimy przyznać, że to co wyznał bardzo nas zaskoczyło. Trzymałem na rękach córkę, zadzwonił telefon.. Słyszę w słuchawce: Dzień dobry, dzwonię z portalu takiego i takiego, jestem na konferencji, gdzie dyrektor Dwójki powiedział, że nie przedłuża umowy z Hubertem Urbańskim .. co pan na to? - wspomina. Żałujecie, że Hubert zniknął z telewizji? Zobacz: Urbański może odetchnąć. W końcu znalazł pracę   Wojewódzki z dziewczyną na koncercie:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner