Jaka jest ulubiona potrawa Roberta Lewandowskiego? To gotuje mu Ania po treningach!
Instagram

Jaka jest ulubiona potrawa Roberta Lewandowskiego? To gotuje mu Ania po treningach!

Jaka jest ulubiona potrawa Roberta Lewandowskiego? To gotuje mu Ania po treningach!
Instagram

Robert Lewandowski razem z Anią Lewandowską są teraz w Polsce i przygotowują się do świąt. Ale nawet w święta Robert trzyma swoją dietę, którą ustala mu jego ukochana żona. Niedawno w rozmowie z "Przeglądem sportowym" Lewandowski zdradził jaka jest jego ulubiona potrawa po treningach w Monachium? Czy to mu Ania gotuje w domu?

Ulubione danie Lewandowskiego

Często jest to ryż z warzywami i nie kurczak, a ryba - powiedział piłkarz. Lewandowski zdradził, że kucharze i dietetycy klubowi czyli z klubu Bayern Monachium dostali wytyczne od Ani Lewandowskiej co ma jeść.

- Wszystkie wytyczne ta osoba dostała jeśli chodzi o moje żywienie. Tu żadnej nowości dla niego nie było. Po porostu informacyjnie przekazane, porozmawiane i wszystko wiedzą jak to wygląda. Tu kucharze znają mnie dłużej i zdążyłem im powiedzieć jak to wygląda. Nie ma żadnego problemu, robią wszystko, może nie wszystko na co mamy ochotę, ale co byśmy chcieli zjeść - powiedział Lewy.

Kapitan polskiej reprezentacji przedłużył kontrakt z Bayernem na kolejne kilka lat, a nawet do 2021. Przyszły tata przyznaje, że chce mieszkać i trenować dalej w Monachium.

Mam nadzieje, że tworzę jakąś tam historię. Monachium ładne, super miasto do życia. Niczego mi tu nie brakuje, żeby trenować i być szczęśliwym - powiedział w wywiadzie Lewandowski.

Nic dziwnego, że Ania i Robert zdecydowali, że ich dziecko urodzi się w Niemczech. Ania jest w 5. miesiącu ciąży i jak na razie chyba nie zamierza się wyprowadzać nigdzie nigdzie dalej. Choć podobno marzy mu się jeszcze granie w Hiszpanii i USA, ale to dalsze plany na razie plan na teraz to oczekiwanie na dziecko!

 

Zobacz także: Anna Lewandowska została matką chrzestną! Wraz z Robertem zadali szyku podczas uroczystości ZDJĘCIA

 

Robert Lewandowski i Ania Lewandowska spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
East News

 

Robert Lewandowski często podkreśla, że za jego sukcesem stoi dieta ustalona przez jego żonę. 

Potrawy wigilijne Lewandowskiej

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51