Anna Lewandowska, Robert Lewandowski Anna Lewandowska Anna i Robert Lewandowscy na świątecznym balu Anna i Robert Lewandowscy na otwarciu butiku w Monachium Anna i Robert Lewandowscy na otwarciu butiku w Monachium
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram/Anna Lewandowska
1/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska rzadko decyzje się na tak osobiste wyznania, jednak tym razem postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. Trenerka i dietetyczka, słynąca z propagowania zdrowego stylu życia, dla wielu uchodzi za ideał kobiecej urody. Inspiruje miliony Polek i nie tylko. Do historii show-biznesu przejdzie ekspresowy powrót do formy po ciąży Anny Lewandowskiej. Mama małej Klary pochwaliła się wówczas na Instagramie zdjęciem umięśnionego brzucha, którym wprawiła w osłupienie wiele osób. Jednak nie tylko brzuch Anny Lewandowskiej robi wrażenie, ale również zgrabne nogi, smukłe ramiona i można by tak wymieniać w nieskończoność. ;)

 

Zobacz też: Lewandowscy zadali szyku na imprezie świątecznej. Ania w skromnej stylizacji? Gdy zdjęła płaszcz, zrobiło się gorąco! ZDJĘCIA

 

A jak swoje ciało postrzega sama zainteresowana? Anna Lewandowska zdradziła, którą część ciała lubi w sobie najbardziej! Jesteśmy przekonani, że będziecie zaskoczeni! Wpis Ani na następnej stronie.

 

Polecamy: Anna Lewandowska znów w ogniu krytyki! Poszło o wizytę u Kuby, larwy w batonie oraz Klarę!

2/5
Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska wyznała, że najbardziej lubi swoje... plecy! I faktycznie wysportowane plecy trenerki robią wrażenie, a Ania lubi je odsłaniać, chętnie sięgając np. po bluzki, swetry czy seksowne sukienki z dekoltem na plecach. Jednak nie chodzi tu tylko o aspekt czysto fizyczny, ale też o pewną symbolikę.

- Jaka jest Twoja ulubiona cześć ciała? Ja lubię plecy. Dla niektórych kobiet to nogi - bo wysmuklają, bo pięknie wyglądają w szpilkach. Dla innych - oczy, bo są zwierciadłem duszy, bo mówią więcej niż słowa, bo nie można nimi ukryć emocji. Ktoś woli pośladki, biodra lub brzuch. 
Ja lubię plecy. Bo kojarzą mi się ze stabilnością. Bo wyglądają pięknie w odpowiedniej sukni i dają do myślenia, gdy się je odsłania - napisała Anna Lewandowska.

Trudno się nie zgodzić!

 

Zobacz też: Ćwiczenia na proste plecy można wykonać w domu - poprawiają postawę i wzmacniają kręgosłup

3/5
Anna i Robert Lewandowscy na świątecznym balu

Anna Lewandowska na gwiazdkowej imprezie Bayernu Monachium pokazała się w sukience, w której główny akcent było położony właśnie na odsłonięte plecy. Pozornie skromna kreacja, zrobiła wielkie wrażenie, kiedy Ania pokazała się z tyłu.

4/5
Anna i Robert Lewandowscy na otwarciu butiku w Monachium
Getty Images

My uwielbiamy Anię od stóp do głów! ;)

5/5
Anna i Robert Lewandowscy na otwarciu butiku w Monachium
Getty Images

A Wy co lubicie w sobie najbardziej? Dajcie znać, głosując w naszej sondzie!

Więcej na temat Anna Lewandowska